Down Under motori

evo par slika Brisbana

Photo0104.jpg

Photo0101.jpg


stavit cu jos samo da ih malo poslikam...

:) :mrgreen:
 
znaš ti šta.... :(
ne stavljalj ti svojim pikčirima sol na ranu nama selakima iz Slavonije  :( :LOL:

znači dogovor je pao... kad dođež u HR dolaziš sa sJedijem kod mene i vodime te u slavonski glib  (y), a sJjedi neka čeka u bircu, ionako bolje i brže pije nego li vozi  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
 
KING RR said:
Seljačina ti onaj tvoj derpe što se vozikaš snjim  :jesus: :prsti:

:misli:, nekaj novo  :shock:


:jesus:
 
mms said:
znaš ti šta.... :(
ne stavljalj ti svojim pikčirima sol na ranu nama selakima iz Slavonije   :( :LOL:

znači dogovor je pao... kad dođež u HR dolaziš sa sJedijem kod mene i vodime te u slavonski glib  (y), a sJjedi neka čeka u bircu, ionako bolje i brže pije nego li vozi   :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

hehehe kaj se mene tice to sve stima...glavno da spremis neku slavonsku klobasu..hehe..i " po koji "sokic" ... ima da je sve ravno....lol
samo ne vjerujem da vi imate vise blata nego mi...

(y) :D
 
cosmos67 said:
hehehe kaj se mene tice to sve stima...glavno da spremis neku slavonsku klobasu..hehe..i " po koji "sokic" ... ima da je sve ravno....lol
samo ne vjerujem da vi imate vise blata nego mi...

(y) :D

evo naših istraživačkih dionica... sva sreća pa je životnjsko carsto siromašnije nego Down Under... tko zna šta bi dolje bilo u takovom gustišu  :bojimse: :bojimse: :bojimse:
 
mms said:
evo naših istraživačkih dionica... sva sreća pa je životnjsko carsto siromašnije nego Down Under... tko zna šta bi dolje bilo u takovom gustišu  :bojimse: :bojimse: :bojimse:

.....to ste tražili potok kojeg nema ? :misli: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
MARIOLINO said:
.....to ste tražili potok kojeg nema ? :misli: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

hahaha ma to on mene zeli preplasiti Slavonskog enduro voznje tak da kad dodjem tam kod njega onda ima prednost...
meni se sve cini kak ste isli brati maline.... :jesus: :jesus: :LOL: :bananalove: :bananalove:
:skuter:
 
Pozdrav Brisbanu...prije dvije i pol godine bio sam u Gold Coastu dosta blizu.....a u okolici Melbourna po šumi sam vozio
crosu...u biti mi je to bio prvi dodir sa cros motorom...bilo je fenomenalno...bilo nas je sedmero sve yamahe yzf450...
ma ludilo  (y) (y) (y) (y) (y)
 
dunkan said:
Pozdrav Brisbanu...prije dvije i pol godine bio sam u Gold Coastu dosta blizu.....a u okolici Melbourna po šumi sam vozio
crosu...u biti mi je to bio prvi dodir sa cros motorom...bilo je fenomenalno...bilo nas je sedmero sve yamahe yzf450...
ma ludilo  (y) (y) (y) (y) (y)

Tamo nema klanova (Bergovi, KTM, haha,....) nego ljudi voze samo najbolje ! (y) :mrgreen: Zato su sve bile Yamahe YZ450F !!!! :jesus: :jesus: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
MARIOLINO said:
Tamo nema klanova (Bergovi, KTM, haha,....) nego ljudi voze samo najbolje ! (y) :mrgreen: Zato su sve bile Yamahe YZ450F !!!! :jesus: :jesus: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sve ili bolje rečeno pretežno YAMAHE. Nedjeljom ujutro se okupe..to je oko 100km od Melbourna neka šuma...po mojoj procjeni je bilo oko 150 motora....Cijela šuma je prepuna staza okud se voze..ogromno prostranstvo... Uglavnom naša grupa nas sedam cijeli dan smo bili ...nismo nikoga sreli mislim na onih 140...svako je otišao na svoju stranu....doživljaj koji valja doživjeti
(y) (y) (y) (y)
 
............a mi se ovdje lako izgubimo u ovim konavoskim šumicama, ja dole ne bih vozio bez navigacije ili bez podrške helikoptera !!! :mrgreen: :mrgreen:
 
MARIOLINO said:
............a mi se ovdje lako izgubimo u ovim konavoskim šumicama, ja dole ne bih vozio bez navigacije ili bez podrške helikoptera !!! :mrgreen: :mrgreen:
Je imao rođak što je bio vodič navigaciju  (y) (y)
 
dunkan said:
Sve ili bolje rečeno pretežno YAMAHE. Nedjeljom ujutro se okupe..to je oko 100km od Melbourna neka šuma...po mojoj procjeni je bilo oko 150 motora....Cijela šuma je prepuna staza okud se voze..ogromno prostranstvo... Uglavnom naša grupa nas sedam cijeli dan smo bili ...nismo nikoga sreli mislim na onih 140...svako je otišao na svoju stranu....doživljaj koji valja doživjeti
(y) (y) (y) (y)


Možda su otišli na servis sa haha motorima  :mrgreen:

Odlične fotke  (y)
 
cosmos ako su ono tvoje slike ne ličiš mi na "kapetana" ili si nešto operiro
 
dunkan said:
Pozdrav Brisbanu...prije dvije i pol godine bio sam u Gold Coastu dosta blizu.....a u okolici Melbourna po šumi sam vozio
crosu...u biti mi je to bio prvi dodir sa cros motorom...bilo je fenomenalno...bilo nas je sedmero sve yamahe yzf450...
ma ludilo  (y) (y) (y) (y) (y)

hvala na pozdravu.... to kaj je dobro kod nas ... vidis po  strani aute parkirane i motore svugdje no kad se otidjes ganjati po sumi nigdje nikoga...samo tu i tamo
se cuju zvukovi... nevjerovatno ali ja vam nemogu opisati kak je to veliko... cak ni ove slike ili video ne moze dokazati kak je gust se ganjati.. imamo  "par
single tracks " kaj cu probat snimiti cim kupim GoPro kameru.... inace ima svakakvih motora ovisi za kakvu voznju ... no kaj sam do sada vidio da je
kak vi to zovete  HAHA motori najpouzdaniji . ja imam jednog kineza sa kojim  sam poceo se voziti no vidio sam nakon 6 mjeseci da kolko love tolko i muzike...
mislio sam kupiti wr 450 f ali su mi puno njih rekli da za ovakve enduro voznje , brze single tracks , su bolji 250 kubika...u glavnom sam vise nego zadovoljan
sa mojom HAHA -om..... hehehe

deco said:
cosmos ako su ono tvoje slike ne ličiš mi na "kapetana" ili si nešto operiro

slike su moje samo ne kuzim kakva je to uloga kapetana...? mi se ganjamo i obicno kad dodjes do nekog raskrsca prvi stane i ceka da svi prodju i tak se vrtimo u krug
tak da uvijek svi smo vise manje lideri...kaj se tice navigacije ...hmmm istina je da se lako izgubis no uvijek imas neki centar odredista i tak se orijentiras...
... i jos jedno.... da imao sam veliku povredu prije skoro 4 godine tako da sam mogu reci jako sretan kaj opce radim kaj radim ... no o tome drugi puta ne zelim
igrati ulogu Zalosne Sove..,...hehehe

pozdrav svima... sad bar imate jos netkoga poznatog tu ako itko od vas opet navrati Down Under...

(y) :D