Dozvoljene prerade bez i sa elaboratom?

BlackD3vil

New member
Pozdrav ljudi Nov sam ovdje, zanima me preradivanje xra 600 u scrambler/coffee racer still pa me zanima za šta mi treba elaborat a za šta ne. Mijenjao bi rezervar, sic,kotači, svijetla(imaju certifikat), vilice I zadnji amortizer se bi motor bio spusten ta kojih 7do 10cm... Ako za sve treba elaborat iso bi na super moto i stavio samo vilice(usd vilice) , kotače i rezao bi plastike. Ako neka dobra duša zna šta je potrebno molio bi da mi kaže jer u puli na tehničkom nemogu saznati skoro ništa... Odabran je baš xr zbog a2 kategorije i jer sam ga vozio 5 godina i obožavam ga...
 
Frende taj motor je svetinja to ić prerađivat to je svetogrđe :palacdolje:
 
Di baš iksera kasapit.......


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
covjece, nisam ocekivao ovakve odgovore haha. pa neznam ima dobrih kad se googla xr600 scrambler pa ono. no to nije sigurno da ce se radit, a i da se radi nece sad... ali ima neko informacije za usd vilice? se smije stavit druge gore? drkaju na tehnickom? (naravno idu i kocnice bolje gore skupa s vilicama...). preradit mogu i drugi motor, ali volio bi xra "pomladit" malo s vilicama i amortizerom. nakon ljeta bi isla i hrc bregasta u njega i carb 42...te mozda i klip high comp.... no oko tih modifikacija se ne brinem, to nece primjetit...ali znam da drkaju za dosta toga pa me zanima dali su i bolje vilice jedna od stvari za koje drkaju...
 
CVH


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Ja sam na SV-a stavio USD i nitko ništa ne pita.
 
Da bi to na tehničkom netko skužio, morao bi dobro znati baš taj model jer nitko ne gleda neke brojeve na vilici ili šta ja znam. Znači da ti u tom slučaju baš ne bi imao sreće.  :cheesy:
Mislim da treba izbjegavati slanje ovakvih upita u CVH jer im samo dajemo ideje što bi dalje mogli gledati (čitaj: gdje ubirati pare za ništa).  :misli:
 
a i neki motori dolaze i sa usd i sa obicnim vilicama pa vjerujem da im se neda zajebavat gledat.slazem se da bolje ne pitat haha. nista probat pa vidjet. ako na tehnicko9m bude problema moze se i nakon tehnickog stavit. valjda nece policajci prepoznat da su vilice drugacije  :police:
 
Kasno vidio temu, ali: obavezno pitati u CVH!!!
Nakon svih glupih pokušaja, tako sam atestirao motor.
Inače, najviše će biti upitni kotači.
 
za vilice te nemaju kaj pitat ali za kotače buš več imal problema (y)