DR350 dimi pored novih karika i gumica ventila?

A rs250

Active member
Znaci gumice ventila nove,karike nove(kompresija odlicna)motor ide odlicno i pali cudom sa masnom svjecicom dobro!

Dimi da skoro izlazi ulje na auspuh,oblaci za njim ostaju?



Jel imao neko slican problem sa tim motorom?


 
Jel baš troši ulje ili gori ono koje je prije popravka dospjelo u auspuh?
 
kosta said:
Jel baš troši ulje ili gori ono koje je prije popravka dospjelo u auspuh?

Nismo ga puno vozili(da primjetim potrosnju),ali mislim da tesko moze bas onoliko dimiti iz auspuha(mada je auspuh sav mastan unutra)
 
AnteK said:
Dimi crno ili plavo ?

Ulje bas dimi,ne benga!Mirise ulje na 10 metara!
 
A rs250 said:
Nismo ga puno vozili(da primjetim potrosnju),ali mislim da tesko moze bas onoliko dimiti iz auspuha(mada je auspuh sav mastan unutra)

pa provozajte ga malo više ... ;)
 
A rs250 said:
Ulje bas dimi,ne benga!Mirise ulje na 10 metara!

Moguće je da ima iberlauf iz motora u filter zraka, pa baca ulje u filter i zbog toga dimi,
zbog viška ulja ili je zaštopano negdje u cirkulaciji.
 
strasilo said:
pa provozajte ga malo više ... ;)

nije 100% do toga Strasko,da nema karika malo bi manje dimio!Nema sanse da mu toliko razrade treba! :shock:
 
AnteK said:
Moguće je da ima iberlauf iz motora u filter zraka, pa baca ulje u filter i zbog toga dimi,
zbog viška ulja ili je zaštopano negdje u cirkulaciji.

Nema iberlauf na filter,barem ne u osom sitemu(gljiva je na njemu)!

 
A rs250 said:
nije 100% do toga Strasko,da nema karika malo bi manje dimio!Nema sanse da mu toliko razrade treba! :shock:

Govorim ti zbog toga da izgori ulje u auspuhu ... ;) to zna dimoti i sat dva vožnje ako je jako masno iznutra.. ;)
 
strasilo said:
Govorim ti zbog toga da izgori ulje u auspuhu ... ;) to zna dimoti i sat dva vožnje ako je jako masno iznutra.. ;)

Jako masno,hajde dat cu ga u lagani pogon nek se vozikaju pa da vidimo  (y)
 
strasilo said:
Govorim ti zbog toga da izgori ulje u auspuhu ... ;) to zna dimoti i sat dva vožnje ako je jako masno iznutra.. ;)
meni je dimo dva dana  :? :mrgreen: