DR350S tema

bob the biker said:
hehe, imaš u auto krešo taj ključ za sviječicu, cca 20 kn :D

nego ,bolje da ti meni prosljediš to čudo ,a ja tebi zauzvrat CLR 125  :mrgreen:

provjeri ferg da ne preljeva, to je bio problem kod mene.
ma ide glava dole zasad, pa da vidimo di šta kako
navodno hoće i lulica prdnut :misli:
 
da ,ja sam je mjenjao jer me nešto hebalo ,čak mislim da je jedna žica od cdi-a do bobine bila u prekidu ili slabom kontaktu pa sam to riješio stavljanjem nove žice .

Pazi na navoje na glavi. Ovi koji su rastavljali motor prije mene su pola navoja sfušali. I dosjede bregaste si pogledaj ,i ako treba napraviš jedan dodatni kanalić na dosjedima zbog zadržavanja ulju u njima ...
 
jolly the roger said:
Samo da se upišem u temu. Jučer kupljen, ne pali. Ako netko ima dugački uski ključ 18 može ga posudit da stegnem sviječicu :mrgreen:

Jel to tebi nije malo? Makazica će te stalno zajebavati u vožnji kad bude falilo snage  :mrgreen:
 
kubik said:
Jel to tebi nije malo? Makazica će te stalno zajebavati u vožnji kad bude falilo snage  :mrgreen:

Pooolako riđane. Drugarica Jolly tek treba spoznati tu fazu.....  :mrgreen:
 
makazica said:
Pooolako riđane. Drugarica Jolly tek treba spoznati tu fazu.....  :mrgreen:

:shock:  :shock:  :lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
jolly the roger said:
evo svakom po jedan :prsti:

nakon četiri dana gruntanja mogao si smislit i bolji odgovor
:mrgreen:
 
Ja sam novi vlasnik DR-a 350 od bob the biker-a (vec 1,5 godina). Motor ceka da se proda aprilia tuareg koja je registrirana i koju koristim, u medjuvremenu sam nabavio sitnice koje su lose ili fale na motoru: retrovizor, "harmonike" prednjih vilica, poklopac kutije za alat i filter ulja i ulje. Motor palim povremeno, a kada skupim hrabrosti i provozam se (motor je neregistriran, i ako me policija uhvati morao bih prodati motor da platim kaznu). Posto motor ima samo kurblu, u potrazi sam za masinom sa elektro starterom, imam 72 kg i desi mi se da kod kurblanja ostanem na kurbli kada je klip u GMT (ne uspijem ga zakurblati, ima vrasku kompresiju).
Za sada imam dva motora koji dolaze u uzi izbor:
http://www.pik.ba/artikal/13915777/suzuki-dr-350/
I
http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8855700

 
jolly the roger said:
Samo da se upišem u temu. Jučer kupljen, ne pali. Ako netko ima dugački uski ključ 18 može ga posudit da stegnem sviječicu :mrgreen:

Di smo, šta smo? Jesi našo dugački uski?
 
jesi li skinuo ventil dekl i pogledao u kakvom su stanju bregasta ,klackalice ,dosjedi... nakon toga glavu dolje te pogledati ventile i sjedišta ...
Ja imao sve to rastavljeno...
 
bob the biker said:
jesi li skinuo ventil dekl i pogledao u kakvom su stanju bregasta ,klackalice ,dosjedi... nakon toga glavu dolje te pogledati ventile i sjedišta ...
Ja imao sve to rastavljeno...
to i je u planu, u slijedećoj petoljetki XD
 
  ako nešto zvecka u glavi dok motor radi , a kompresije tak malo ima malo nema
  velika je šansa da ti je ležište ventila ispalo, tj labavo je,
  rastavi to što prije i pregledaj prije nego ti ubije pola mašine .
 
 
Bas je poderan magnet, kakvi su namotaji (nadam se da nisu stradali)?