DRHTAVE VILICE NA SHIVERU

DaRRth Vader

Active member
U koliko tko ima problema sa navedenim, odnosno nemirnim i neusklađenim prednjim krajem na svom Šljivaru, nudim cjelovito riješenje za 100 naših novaca. ( naravno onih za EU 
cool.gif
  )
Operacija traje pola dana 
afro.gif
  znate gdje se treba naručiti i doći... :021:
 
....ovo se više ne odnosi na mene :jesus:
a zašto ? pa evo ukratko....
o tom zahvatu sam dosad razmišljao jer nisam bio zadovoljan kako mi se ponaša prednji kraj, mislio sam da je to tako na nakedu V2, jer sam prije vozio sportaka japanca 750 kubika ....i da to što mi se čini da prednji dio zbog moje težine (75 kg) nema dovoljno pritiska itd, bilo je još raznih tumačenja a i na AF1 forumu su mnogi o tome govorili...a kako su rješenja koja pomažu da se prednji dio sredi prvi napravili Matris, u više verzija a najeftinija je oko 300 eura a to su samo opruge i ulje nije mi se činilio baš jeftino 
afro.gif
...ali kako mi je došlo vrijeme za promjenu ulja u vilicama , Garage Artista Boris je predložio da pokušamo sa guščim uljem i nekim njegovim điđama jer mi je stvarno nekad bilo došlo da ga prodam baš zbog tog 
evil.gif
...
dakle , od tog zahvata, prije 3 dana, ne slilazim s motora...napokon imam osjećaj prednjeg kraja, ne leti pri ubrzanju, oko 2000 pa i niže ne "shiveri " se ko koza, ma sve 5....najbolje uložen novac do sad u motor....a nije puno , jer samo mi je krivo što to nisam napravio davno prije...
k025.gif
 
na svim svojim motorima sam stavljao gušće ulje u vilicama od propisanog i uvijek sam bio zadovoljan rezultatima (y) jedino je prizemljenje sa zadnjeg nešto bolnije :mrgreen:
 
ShiverCore said:
....ovo se više ne odnosi na mene :jesus:
a zašto ? pa evo ukratko....
o tom zahvatu sam dosad razmišljao jer nisam bio zadovoljan kako mi se ponaša prednji kraj, mislio sam da je to tako na nakedu V2, jer sam prije vozio sportaka japanca 750 kubika ....i da to što mi se čini da prednji dio zbog moje težine (75 kg) nema dovoljno pritiska itd, bilo je još raznih tumačenja a i na AF1 forumu su mnogi o tome govorili...a kako su rješenja koja pomažu da se prednji dio sredi prvi napravili Matris, u više verzija a najeftinija je oko 300 eura a to su samo opruge i ulje nije mi se činilio baš jeftino 
afro.gif
...ali kako mi je došlo vrijeme za promjenu ulja u vilicama , Garage Artista Boris je predložio da pokušamo sa guščim uljem i nekim njegovim điđama jer mi je stvarno nekad bilo došlo da ga prodam baš zbog tog 
evil.gif
...
dakle , od tog zahvata, prije 3 dana, ne slilazim s motora...napokon imam osjećaj prednjeg kraja, ne leti pri ubrzanju, oko 2000 pa i niže ne "shiveri " se ko koza, ma sve 5....najbolje uložen novac do sad u motor....a nije puno , jer samo mi je krivo što to nisam napravio davno prije...
k025.gif

:LOL: 100-150€ su opruge...
 
cRuNk said:
:LOL: 100-150€ su opruge...

...govorio sam o Matris kitu ...http://www.carpimoto.com/EN/Bike_Aprilia_Shiver-750/Specific/Page_3/33761_FA104RK-Matris-Fork-Valving-Kit-for-Aprilia-Shiver-750.htm
http://www.carpimoto.com/EN/Bike_Aprilia_Shiver-750/Specific/Page_3/33761_FA104RK-Matris-Fork-Valving-Kit-for-Aprilia-Shiver-750.htm
...potkrijepi svoje saznanje nekim linkom pa ću se i ja grohotom nasmijati.... (y)
 
Ajd procitaj jos jednom sta si napisao i sta je podebljano....  :LOL:
 
:LOL:
cRuNk said:
Ajd procitaj jos jednom sta si napisao i sta je podebljano....  :LOL:
...pojasni mi....ti izgleda znaš nešto više.... :021: poanta je da za manje novca dobijem puno bolje nego tvornički podešene vilice, a kit koji sadrži i nešto više od opruga i ulja :mrgreen: , košta oko 300 e bez ugradnje pa ti vidi...