DRUŽENJE BAJKERA KOD BURE I OTPISANIH IZ MK STANKOVCI 27 i 28.07.2012

MIK0 said:
Kad 2-3 dana prije događaja u ovoj temi najviše trabunjam ja koji nemam pojma kakav je plani i program - onda to ne može bit dobro  :shock:


Imas ti nos za takve stvari, reklo bi se profesionalna deformacija  :jesus:
Sve ces ti do sutra saznati, a onda to lipo podijeli samnom  :mrgreen:
 
Svima želim lijepi provod kod otpisanih pogotovo ekipi iz Beštija , čuvajte mi ALENA , JURU ,ZLAJU A I OSATLU EKIPU ,Mileni se zna sama čuvat,  imam nažalost velikih problema pa nemožemo doći a tak smo željeli upoznati tog famoznog BURU ,
 
Bubbica said:
Imas ti nos za takve stvari, reklo bi se profesionalna deformacija  :jesus:
Sve ces ti do sutra saznati, a onda to lipo podijeli samnom  :mrgreen:

Ma saznao sam ja SVE što me zanima još prekjučer 8)  zapravo i više nego što bih želio znati  :mrgreen:
 
merlin68 said:
Svima želim lijepi provod kod otpisanih pogotovo ekipi iz Beštija , čuvajte mi ALENA , JURU ,ZLAJU A I OSATLU EKIPU ,Mileni se zna sama čuvat,  imam nažalost velikih problema pa nemožemo doći a tak smo željeli upoznati tog famoznog BURU ,

ko čeka,taj obično ne dočeka :mrgreen:



kod Dade :misli:
ok :mrgreen:
 
MIK0 said:
Ma saznao sam ja SVE što me zanima još prekjučer 8)  zapravo i više nego što bih želio znati  :mrgreen:

A cde sam tu ja?
Ajde, prosvijetli i mene..
Znam samo neke natuknice  :jesus:
 
Dok mačke nema miševi kolo vode


Treba konačno tu "scenu" u red dovest.








Sent from my Nexus S using Tapatalk 2
 
Kratak prijepis sa teme susreta MK Stankovci Beštiji i ostalim neupućenima.

Beštija said:
:jesus: e sad je ovo teški off i tebi i meni teta Zlo  :jesus:
da, u pravu si samo da se uključe ljudi u svekolikom broju a ne nekoliko istih pa u nekoj bezveze temi u kojoj je sve rečeno u prvih par postova nastane trakavica koju nemoreš ni isčitat a besmislena totalno  :jesus:
Beštijo ili kulturnije Alene tu si potpuno u pravu a svekoliki puk koji je upućen u zbivanja i događanja na moto-sceni niti ne piše osim par dobrih i normalnih postova što znači da se ne treba previše razbacivati nepoznatim rječnikom a da nije upućen ili informiran u bilo koji dio rada nekog kluba,neovisno o MK Stankovci ili Druženju kod Bure.Svi koji poznaju standardnu postavu MK Stankovci i Otpisane valjda znaju razlučiti gdje otiči.Nemam baš vrimena jer bi napisa štoriju ali je bespotrebna onome tko shvaća ovaj kratki ali nadam se jasan post "neupućenima"
PS : kuća u kojoj smo bili ima kljuć - ako se ne sićaš sitiće se Jura  :wink:
 
                                   














 
papillon said:
Kratak prijepis sa teme susreta MK Stankovci Beštiji i ostalim neupućenima.
Beštijo ili kulturnije Alene tu si potpuno u pravu a svekoliki puk koji je upućen u zbivanja i događanja na moto-sceni niti ne piše osim par dobrih i normalnih postova što znači da se ne treba previše razbacivati nepoznatim rječnikom a da nije upućen ili informiran u bilo koji dio rada nekog kluba,neovisno o MK Stankovci ili Druženju kod Bure.Svi koji poznaju standardnu postavu MK Stankovci i Otpisane valjda znaju razlučiti gdje otiči.Nemam baš vrimena jer bi napisa štoriju ali je bespotrebna onome tko shvaća ovaj kratki ali nadam se jasan post "neupućenima"
PS : kuća u kojoj smo bili ima kljuć - ako se ne sićaš sitiće se Jura  :wink:

čitajući ovako kako stoji izvučeno je iz konteksta prethodnih postova. Ovo je bio dio rečenog u temi MK Stankovci ali baš ovaj dio koji si ti spomenuo nema veze sa temom nego je vezan na temu lavice ali nema veze ionako tu svak vidi što mu paše :)
 
hDHwk.png
 
C/P sa facebooka

VAŽNA OBAVIJEST!
Kako doznajemo od policiske postaje zadarske,od petka do nedilje na području Debeljaka do Stankovaca dogodila se pljačka nezapamćenih razmijera.Naime,opljačkane su emormne količine alkohola i mesnih prerađevina(50-tak gajbi i bačvi piva,žestokih alkoholnih pića,kotleta,kobasica,veprovin​e...).
Pljačaši su uspili zamest tragove policiji koja je za to vrijeme po dojavi (ne)poznate osobe u više navrata kružila oko jednog imanja u Stankovcima,nebi li otkrila kakve namjere imaju,za tad,nepoznate osobe.
U subotu oko 19 sati,200-tinjak razbojnika se pojavilo na magistrali vozeći 90-tak oklopnih vozila natovarenih šatorima,vrećama za spavanje i potpomagajućim članovima bande(lijepšeg spola).
Okupirali su već gore navedemo imanje na oko sat vremena,tako da se nekim ljudima u Stankovcima dizala kosa na glavi čuvši i vidjevši taj strašan prizor,koji nisu uspili izbjeć uz sve napore.
Os susjeda doznajemo kako su radili buku,puštali muziku...a najčešće izjave su im bile"KAKO JE NAMA LIJEPO,KAKO JE NAMA JAKO LIJEPO,i još mnoge slične (bacit ćemo suzavac,ja ću ti kazti..itd)
Banda je potom nestala u smijeru zapada sijajući strah i led u kostima di god su prošli.
Upravo u ovim trenutcima doznajemo da je odgovornost za ovaj napad preuzela RIZIČNA SKUPINA OTPISANIH na čelu s kosatim Marijanom Burom,inače poznatom po pljačkama novaca i imovine u kojem god klubu bio,švercanju paletiranog facebooka iz Njemačke,punjenje gumenih čamaca helijem,itd
Do kraja pisanja ovog izvješća,još nije točno utvrđen indetitet članova bande niti koliko su opljačkali.
Obrada je u tijeku,s više novosti javit ćemo se u idućim vijestima
Za dnevnik facebook-a,s mijesta događaja,N.A.T.
 
zna san ,oma san zna da su oni ti  :misli: :021: :shock:a liposan ji svitova  :starac: :starac: :starac: :rotor:
 
(y) (y)  Auuuuu nisam znao za ovu veliku pljačku, jedino znam da smo pili i jeli koliko možeš a onda ubaciš u kutiju koliko misliš da treba, uvijek imam sitnoga u novčaniku a taj put jedino 200 kuna u komadu...... :mrgreen: :mrgreen: ........sljedeći puta dolazim s praznim bisagama da  i kući ponesem nešto hehehehe a onaj orahovac ohlađen iz aparata.........pas the mother nisam imao niti flašicu od dvije litre da si za put zemem hehehehe  (y) (y) (y)
Bravo disidenti bijaše ludo i šašavo.......nadam se da i sljedeće godine bude disidenata....čim više tim bolje hehehehe.......  (y) (y)