DRUŽENJE BAJKERA KOD BURE I OTPISANIH IZ MK STANKOVCI 27 i 28.07.2012

  :misli:
          ovisi o vremenskim prilikama -puše li jugo ili BURA

                                                                                :D
 
Kad 2-3 dana prije događaja u ovoj temi najviše trabunjam ja koji nemam pojma kakav je plani i program - onda to ne može bit dobro  :shock:

 
MIK0 said:
Kad 2-3 dana prije događaja u ovoj temi najviše trabunjam ja koji nemam pojma kakav je plani i program - onda to ne može bit dobro  :shock:
:undecided:....... :eek:mfg:
 
jura kgb said:
  :misli:
          ovisi o vremenskim prilikama -puše li jugo ili BURA

                                                                                :D
Bit će da puše BURA :jesus: (y)
 
Pišete kao dica u jaslicama  :no:
 
Freewave said:
Neznam sta se prepucavate uopce, ko ima di volju ic neka ide  (y) Ko je komu drazi, ko koga vise voli, ko koga vise postuje to jednostavno zadrzite za sebe. Klub i sve u njemu je njihova interna stvar, to nek oni rijese medju sobom, ni ja ni vi ni neko treci na to ne moze utjecat.
Ja se idem zabavit pa sad di isa da isa, u Sulca, u Bure, u Slunj ili di zavrsim. Jebe mi se oce bit piva 8, 10, 15... bitno da je meni dobro i da sam u dobrom drustvu, a ako cu gledat cijenu pive i ostalo onda cu ic na 3 partija godisnje jer zadovoljavaju uvijete.

lako tuđim po kupini mlatiti :LOL:
 
Marijan Bura:
Evo doslo je do nekih promjena u mjestu odrzavanja druzenja bikera.
Druzenje ce se odrzati na drugoj lokaciji jer smo postali skupina visokog rizika.
Svi koji dolaze u petak do 5, okupljanje je i dalje kod Bure, pa skupno krecemo na mjesto odrzavanja.
Poslije 5 sati, ako se nije stiglo na zborno mjesto, neka se krene prema sukošanu,DEBELJAK, i tamo ce biti ekipa.
 
u isti vikend, isti klub više manje, organizira dva susreta...  to je nešto novo na moto sceni... :LOL:  :LOL:

nema dosta susreta pa još i svaki po duplo... :hura:    :mrgreen: