Dual sport oprema pitanje (jakne, cizme i to)

Ne sjećam mu se imena...znati ću sljedeći tjedan.
 
Svjestan sam kako izgleda, i samo pitanje, a posljedično i cijeli topic (ali ipak sam neki info dobio).
Ne brini o tome, kad skočiš na sasvim drugu vrstu motora onda je ovo pitanje sasvim legitimno. Ja i čopera vozim u R opremi a tako ću i nastavit jer ništa drugo ne mogu stavit na sebe. :mrgreen:
Srećom za tebe, upadaš u klasu novih šminkera pa ti je dostupan širok spektar fensi opreme.:p
 
Najviše me brinilo da će mi preporučiti one duge jakne, to nisam nikad mogao smisliti :mrgreen:
 
Najviše me brinilo da će mi preporučiti one duge jakne, to nisam nikad mogao smisliti :mrgreen:
Jako dobro smo se razumijeli. :mrgreen: Duge jakne imam za skuter ali to su one koje ne liče na motorističke pa imaju prolaz.:p
 
Ako je Grega, do 9. mjeseca nećeš biti spreman za vožnju s njim.

I koji si gay 990 kupio, daj fotku, mislim da znam čiji je....

Definitivno neću biti spreman za išta bitno. Vozim dijete i ženu ovaj vikend u Dalmaciju na 2-2 ipo tjedna, i to mi je jedini konkretan period koji ću imati slobodan. Pokušati ću ugrabiti jedan vikend u 9-om, ali puno više od toga teško.
Čudilo bi me da ti i slični ne znate, i taj iz Grosuplja mi je nabrojao sve hrvatske KTM-aše. Opaki ste.
Nemam sliku :mrgreen:, nisam stigao ni slikati ni provozati ga. Samo sam ga platio i potpisao ugovor. Imam ozbiljnu gužvu na poslu (znam da ne djeluje tako dok piskaram ovdje, ali piskaralo sam po struci), a za kupnju sam se odlučio impulsno, štono bi se u narodu reklo. Moram rentat novu garažu, da mi žena ne vidi rezultat tog jednodnevnog poslovnog puta u Slo.
 
  • Haha
Reactions: Shepa and Nero
Ne možeš kad ni ja nisam, vozim sve što mi padne pod ruku, :p
Dorsa sam prekrižia sa popisa, virujem da si ima neku lošu Yamaha fazu; pa i to skidam :mrgreen:
I nadam se sto prije vratiti na pravi put :ROFLMAO:
 
Definitivno neću biti spreman za išta bitno. Vozim dijete i ženu ovaj vikend u Dalmaciju na 2-2 ipo tjedna, i to mi je jedini konkretan period koji ću imati slobodan. Pokušati ću ugrabiti jedan vikend u 9-om, ali puno više od toga teško.
Čudilo bi me da ti i slični ne znate, i taj iz Grosuplja mi je nabrojao sve hrvatske KTM-aše. Opaki ste.
Nemam sliku :mrgreen:, nisam stigao ni slikati ni provozati ga. Samo sam ga platio i potpisao ugovor. Imam ozbiljnu gužvu na poslu (znam da ne djeluje tako dok piskaram ovdje, ali piskaralo sam po struci), a za kupnju sam se odlučio impulsno, štono bi se u narodu reklo. Moram rentat novu garažu, da mi žena ne vidi rezultat tog jednodnevnog poslovnog puta u Slo.
Ne pretjeruj, kaj se imaš spremat pa kupio si jebenu austrijsku kantu a ne neku bitnu raketu. :mrgreen:
 
Dorsa sam prekrižia sa popisa, virujem da si ima neku lošu Yamaha fazu; pa i to skidam :mrgreen:
I nadam se sto prije vratiti na pravi put :ROFLMAO:
Sve testno, kroz godine je bilo stvarno svega. Tad sam naučio da nema više loših motora.:p
 
  • Like
Reactions: leCo
Ne pretjeruj, kaj se imaš spremat pa kupio si jebenu austrijsku kantu a ne neku bitnu raketu. :mrgreen:
Nismo se skužili. Nije to nikakvo spremanje, nego će to bit jedinih par vožnji ove godine. Kakve god bile (prošle godine nisam uopće sjeo na ikakav motor). A ta ekipa su hahari koji idu po šumama i gorama. Pokazivao mi je neki filmić iz nedođije između Albanije i Kosova....tu nisam siguran da bi ni pješke prošao.

I da, austrijska kanta baš jer je dovoljno stara i jeftina a ima mi šmeka kao u priči (meni najbitniji kriterij). Već sam praktički odlučio uzeti T7, ali prerafinirana i vjerojatno prepouzdana je.
 
To je stara enduro zamka, kad se nove jelene navuče u blato i onda show. :p Dakle, moj prijedlog je da sad kad obitelj ostaviš na moru, u opremi koju imaš, odeš na Sljeme i vozikaš se po makadamima dok ne skužiš kako motor funkcionira. Vjerojatno nećeš naći društvo baš kad tebi odgovara pa upali lokaciju i javi nekome, recimo Nakazi, kam ideš. Ako ne poznaješ Sljeme onda nađi dva glavna makadama i peglaj gore dole. Onda ćeš usput naći još par manjih puteva, u pravilu težih, pa se malo igraj. Tek kad tako upoznaš motor i njegovu težinu, možeš početi sa školicom.
 
Ideja s 2 glavna makadama (moram još skužiti koji su to) zvuči neloše, a ova s lokacijom jako dobro.

EnduroLab, ako nije tipfeler, dobra je baza :)
I poučan filmić. Vjerojatno je to light shema, ali meni djeluje zajebano.