Dubravčić-topovi???

Max2007

Member
Dobia topove sa motorom,ima li neko iskustvo sa tom firmom još ih nisan proba čisto san znatiželjan!!!
 
postoji jedna čudna tipka piše,, traži,, stisneš i ukucaš ključne rječi

pogotovo ako budeš pito za gume :mrgreen:
 
oracle said:
http://www.auspuh-dubravcic.hr/ (y)

čovjek je pito kakva su iskustva onih koji ih imaju a ne za adresu  :jesus: :mrgreen:
 
Max2007 said:
Dobia topove sa motorom,ima li neko iskustvo sa tom firmom još ih nisan proba čisto san znatiželjan!!!

Ja sam ih stavia jesenas na ZZR600 (2004g)..

šta da kažem!?  :misli:  :mrgreen:
otvoreni su Full!
pošto su mi to prvi topovi koje sam stavlja! ja sam želia dva topa (kao što je tvornički na ZZRu)
prvenstveno radi figuranja i cjelokupnog izgleda motora! tako da nisam gleda na konačnu snagu i šta ti ga znam!  :mrgreen:  :wink:
Što se tiče samog Zvuka (a to je stvar ukusa) tako da nebi o tome puno! ;)
meni je mašina 600ccm(100konja), tako da je do 4-5iljada đira "bučan" kasnije kad ga vrtiš u više đire "buka se "smanjuje"(bar se meni tak čini  :mrgreen: ) ...inače sama kvaliteta je Ok' (argon varenje, garancija 4 god...
sve u svemu ja sam zadovoljan  (y)

pps:što se tiče firme! osobno sam prisustvova dok mi je to sve ugrađiva na makinju! RADE PROFESIONALNO I PEDANTNO!
(y)
 
šta da kažem!?  :misli:  :mrgreen:
otvoreni su Full!
pošto su mi to prvi topovi koje sam stavlja! ja sam želia dva topa (kao što je tvornički na ZZRu)
prvenstveno radi figuranja i cjelokupnog izgleda motora! tako da nisam gleda na konačnu snagu i šta ti ga znam!  :mrgreen:  :wink:
Što se tiče samog Zvuka (a to je stvar ukusa) tako da nebi o tome puno! ;)
meni je mašina 600ccm(100konja), tako da je do 4-5iljada đira "bučan" kasnije kad ga vrtiš u više đire "buka se "smanjuje"(bar se meni tak čini  :mrgreen: ) ...inače sama kvaliteta je Ok' (argon varenje, garancija 4 god...
sve u svemu ja sam zadovoljan  (y)

pps:što se tiče firme! osobno sam prisustvova dok mi je to sve ugrađiva na makinju! RADE PROFESIONALNO I PEDANTNO!
(y)
[/quote]

Ovi moji su slični ne loša izrada. Nešto radin na ptici pa če motor u pogon u nedilju,vidit čemo možda budu dobro zujali!
 
izrada se čini OK......samo neznam kako rade....

vidio sam jednom prigodom,da je auspuh koji je napravljen za 4T motor stavio na apriliu tuono 125cc.......a ona je 2T mašina......bez konusa i kontrakonusa.......nevjerojatno....
 
Max2007 said:
Ovi moji su slični ne loša izrada. Nešto radin na ptici pa če motor u pogon u nedilju,vidit čemo možda budu dobro zujali!

ovaj klip sam snimia kad sam ih stavia! motor nije bia zagrijan!! pa ga nisam "stiska! ;)

no' prvom prilikom ću ga snimit malo bolje ;)

http://www.youtube.com/watch?v=XcrJkhpqU1Q
 
gloginjaR said:
ovaj klip sam snimia kad sam ih stavia! motor nije bia zagrijan!! pa ga nisam "stiska! ;)

no' prvom prilikom ću ga snimit malo bolje ;)

http://www.youtube.com/watch?v=XcrJkhpqU1Q

Lipo zvuce! Rezak zvuk ne tutnji previše ja osobno nevolin kad je velika buka!!
 
Očekujte samo zvuk i izgled (kvaliteta izrade je neupitna), ali ništa više od toga (prirast snage, poboljšan okretni moment...).
 
IgorS said:
Očekujte samo zvuk i izgled (kvaliteta izrade je neupitna), ali ništa više od toga (prirast snage, poboljšan okretni moment...).

neznam! :neznam: možda da sam iša na soluciju 4u1 vjerojatno bi dobia kojeg konja više'  :misli:
No kad budem "zagrijan" za prave RR_ove!! onda ću gledat te detalje.  :wink:
 
gloginjaR said:
neznam! :neznam: možda da sam iša na soluciju 4u1 vjerojatno bi dobia kojeg konja više'  :misli:
No kad budem "zagrijan" za prave RR_ove!! onda ću gledat te detalje.  :wink:

Ima san ja ZZR600 sa šakalom 4X1 radija je ka švicarski sat a za konje ima 98 ili 102 nema neke razlike. Meni XX ima snage dosta i bez kemija a ako motor zdravo radi a zvuk bude ok neka stoje!

Jel prolaziš možda često kroz Trogir??
 
da! skoro svaki dan  :mrgreen:

(y)
 
gloginjaR said:
da! skoro svaki dan  :mrgreen:

(y)

Ostala su mi dva orginalna (Kawasaki) zrak filtera za ZZR-a pa ako te interesiraju možeš ih pogledat!! Više puta san te vidija u prolazu, dobro da si se javija,aj pa čemo se dogovorit meni ako ti tribaju!
 
Max2007 said:
Ostala su mi dva orginalna (Kawasaki) zrak filtera za ZZR-a pa ako te interesiraju možeš ih pogledat!! Više puta san te vidija u prolazu, dobro da si se javija,aj pa čemo se dogovorit meni ako ti tribaju!

ok' ako su nekorišteni!? mogu ih pogledat' ja sad zadnji put kad sam radia servis(nakon što sam se vratia iz Turske)
stavlia sam Iridium sviće i pogleda sam filter zraka(na 16.000km) i filter je bia skoro pa "čist" jedino sam jednu pčelu naša na spužvi!  :mrgreen: malo sam ga propuva kompresorom i vratia nazad! tako da nemislim ga mjenjat prije "štelanja ventilaoko 50keka km!? ;)

Budem ubra crnu XX Hondu! staću pa ću se javit!?  :wink:
(y)
 
gloginjaR said:
ok' ako su nekorišteni!? mogu ih pogledat' ja sad zadnji put kad sam radia servis(nakon što sam se vratia iz Turske)
stavlia sam Iridium sviće i pogleda sam filter zraka(na 16.000km) i filter je bia skoro pa "čist" jedino sam jednu pčelu naša na spužvi!  :mrgreen: malo sam ga propuva kompresorom i vratia nazad! tako da nemislim ga mjenjat prije "štelanja ventilaoko 50keka km!? ;)

Budem ubra crnu XX Hondu! staću pa ću se javit!?  :wink:
(y)

Ja san to naručija u KMs-u da iman u rezervi a motor je u međuvrimenu iša, sve je upakirano! Šta se tiče ventila ja san na zzr-u čekira ventile na 18000tkm (sve je bilo u tvorničkim tolerancama) knjiga kaže svakih 12tkm, možda bi ih bilo dobro i prije pogledat.
 
Max2007 said:
Ja san to naručija u KMs-u da iman u rezervi a motor je u međuvrimenu iša, sve je upakirano! Šta se tiče ventila ja san na zzr-u čekira ventile na 18000tkm (sve je bilo u tvorničkim tolerancama) knjiga kaže svakih 12tkm, možda bi ih bilo dobro i prije pogledat.

a vidi ću taman sam blizu 18tisuća! ...pa ću to pogledat ovu sezonu ;) 
kad bude $vremena$ pre lita ili posli.
 
Max2007 said:
Dobia topove sa motorom,ima li neko iskustvo sa tom firmom još ih nisan proba čisto san znatiželjan!!!

Ja ih imam na Hayabusi, nisu preglasni al su cuju kad se navine gas, taman koliko treba da te ne boli glava kada se vracas sa moto susreta...
Kaj se tice kvalitete o.k-su,ne vide se nikakvi znakovi potrosenost,a odvozili su vec par sezona..... (y)