ducati 350 indian

ronny

Active member
evo jučer sam se našao pukim slučajem kod jednog čovjeka u garaži te mi pokazao dukatia iz 85 god,iskreno nikad dotad niti vidio niti čuo za taj model.cilindri pod 51 stupanj,350ccm,custom.radi ko urica jedino mu fali originalni ljevi fuzič pa sad koristim priliku i pitam jel to možda ima netko sa foruma jer sam mu rekao da ću pokušat mu to naći.
 
Nije Indian već Indiana ( bio 350 i 650)!
 
ronny said:
evo jučer sam se našao pukim slučajem kod jednog čovjeka u garaži te mi pokazao dukatia iz 85 god,iskreno nikad dotad niti vidio niti čuo za taj model.cilindri pod 51 stupanj,350ccm,custom.radi ko urica jedino mu fali originalni ljevi fuzič pa sad koristim priliku i pitam jel to možda ima netko sa foruma jer sam mu rekao da ću pokušat mu to naći.

51 stupanj nema, samo 90 stupnjeva, ako je 51 onda je nešto drugo, Ducati nije sigurno.
a i Morini ima 72 stupnja, iako liči, al' oba su ružna do 00  :LOL:

 
M900 said:
51 stupanj nema, samo 90 stupnjeva, ako je 51 onda je nešto drugo, Ducati nije sigurno.
a i Morini ima 72 stupnja, iako liči, al' oba su ružna do 00  :LOL:
nisam siguran.tak mi je rekao on sam da je 51 stupanj.nisam poznavatelj dukatia da znam jel je ili nije ali imam sliku pa ću ju poslije staviti.isti ko ovaj kaj si ti stavio sliku samo žuti.još mi je pričao da je jako rjedak model i tak bla bla ,inače da je ružan je ali ducati je sigurno jer na deklima i glavama piše ducati. (y)