Ducati 996RS by Tonci Moto

paul

Member
evo malo info od motora  moram na engleski jel neznam kako se sve zove na hrvatski

pierobon racing frame
wsbk forks ohlins FG9341
corse ohlins rear shock DU7290
magnesium triples  - swingarm
corse marchisini RS felge
rezervar large carbon ms production corse
billet monoblock calipers i corse brembo rear caliper p2-24
brembo radial brake and clutch master
RS radiator - oil cooler
veliki RS 3 piece airbox ms production
60mm throttle bodies
corse underseat engine breather box ms production
factory 60mm akrapovic RS exhaust
corse slipper clutch
racing gearbox pankel titanium RS rods-bearings-cylinders high comp pistons 474-cams
corse disks brembo RS 320 6mm

ima jos ali evo naj bitnije    160 hp+    154kg
 
Prava pila  (y)




P.S. Vidim da je moj cekao red  :mrgreen:
 
Pantagana said:
P.S. Vidim da je moj cekao red  :mrgreen:

Može se i tako reći, iako je meni draži izraz da nam je služio kao šank za gledanje Paulovog motora. :mrgreen:

Paul, ne moraš ti na 'rvatski, moreš i na sinjski. :mrgreen:
 
Koji trkac ga je koristio? Ima li motor neke zapazene rezultate u nekom prvenstvu, negde i nekad? Mnogo podseca na Malecov, al vidim da nije taj. (Aoki, Romboni, Malec). Svaki Dukatista bi ga pozeleo pre nego Panigale R.  (y)
 
sasa 402 said:
Koji trkac ga je koristio? Ima li motor neke zapozene rezultate u nekom prvenstvu, negde i nekad? Mnogo podseca na Malecov, al vidim da nije taj. (Aoki, Romboni, Malec). Svaki Dukatista bi ga pozeleo pre nego Panigale R.  (y)

Ovaj je došao iz Baylissovog dvorišta :mrgreen: a prvi kunić koji će ga provozati je Štimac. :wink: :mrgreen:
 
jure83 said:
ovo je za tebe i tvoju kolekciju :mrgreen:

Ima neki Dukac kojeg nešto milo gledam ali nije taj model. Ovaj je stvarno impresivan, svak čast vlasniku i puno uživanja.

I adresa za preporuku www. mr-motorradtechnik.de, najbolje povučene komande ikad. Inače taj je prvi za starog dukca napravio deltabox alu kostur, stari trkač s dukatijem je negdi pao na stazi i ostao bez jednog stopala.
 
Baš sam kod Tončija bio kada je čekao polusastavljen i bilo je bolje ga vidjeti nego go-go plesačicu  :0648:
 
Fabiicki tim po sponzorskom ugovoru mora imati na sebi Termije, dok privatni timovi koji mogu birati radije korise Akrape. (Chili, Xaus) i vecina u BSB. Bolji i losiji sigurno ne postoje, tj. u istoj cenovnoj klasi tesko da ce neko primetiti razliku. (moje skromno misljenje, nikada nisam probao nista slicno)