Ducati 999 xerox l.e. no 201 gumice prednjih brembo čeljusti

mirza77

New member
Pozdrav!

Dali ima neko info gdje u hrvatskoj postoji prodaja dijelova za brembo kočione sustave/sisteme
potreban set gumica za radialna klješta od Ducatia 999 xerrox l.e. 201 nije replika!!!

šifra na kljiještima: 6 B25 4,5
Kočiona pumpa šifra: 5L28 18

Unaprijed zahvalan ,pozdav iz Bosne
 
nema nigdje
 
Ne baš.
Kad mi je trebalo (za Apriliu) iskopao sam neki kontakt Amerikanaca koji su to radili. Ipak, kvaka je bila da su tražili da se njima pošalje kliješta da to obave i da se striktno potpiše papir da nije za "road use".

Osobno bih pokušao rastaviti i pogledati o kojim se dimenzijama radi, imaš ljudi rade gumice kakve želiš, a li uzevši u obzir o kojoj se komponenti motocikla radi, dobro bih razmislio.
 
ma ovdje u Bosni je malo problem sto se tice dijelova za motore bilo kojeg proizvođaća, ako slučajno neko dođe do informacije bilo bi super. Slat cu mail direktno s sifrom kljiješta. hvala Vam
 
Jednom prilikom sam zvao kod Grigica za te gumice od yzf 750...rekao mi cifru oko 4500 kn...reko, hvala lijepo, vozit cu se kao i do sada  :?
 
mirza77 said:
Pozdrav!

Dali ima neko info gdje u hrvatskoj postoji prodaja dijelova za brembo kočione sustave/sisteme
potreban set gumica za radialna klješta od Ducatia 999 xerrox l.e. 201 nije replika!!!

šifra na kljiještima: 6 B25 4,5
Kočiona pumpa šifra: 5L28 18

Unaprijed zahvalan ,pozdav iz Bosne

tborzic said:
Ne baš.
Kad mi je trebalo (za Apriliu) iskopao sam neki kontakt Amerikanaca koji su to radili. Ipak, kvaka je bila da su tražili da se njima pošalje kliješta da to obave i da se striktno potpiše papir da nije za "road use".

Osobno bih pokušao rastaviti i pogledati o kojim se dimenzijama radi, imaš ljudi rade gumice kakve želiš, a li uzevši u obzir o kojoj se komponenti motocikla radi, dobro bih razmislio.

:?:

Čovjek je pitao gdje u Hrvatskoj, u Hr može eventualno dati napraviti.
Ja sam na preko neta jedva pronašao reparacijski set za primar kvačila jer se u Ducatiu prodaje samo komplet pumpa.
 
Gumametal rade čuda za 1kn

ŠULEKOVA 18
10000 Zagreb
Tel/Fax:
01 / 2317691

Gumametal reparira kočiona klješta i glavne kočione cilindre (i ko zna šta još) na način da ih očisti (kolko tolko), ispolira i zamjeni gumice.
 
Moje misljenje je da tu nisu samo gumice problem, ako se sagleda o kom motoru je rec. Mislim da zamena samo gumica nazalost nece resiti problem. Nesto su u Brembu obradili van tolerancije, inace u Ducatiju na tom modelu pri sklapanju tesko da su pogresili.