Ducati akcijske cene

mate said:
Može i bez mašine. :mrgreen:

Btw, vidio nekidan u salonu novi 1198S Corse. Jebeno izgleda...
I ja svršavao na R-a u Veroni. Nešto prejebeno. Odmah sam si skinuo slikice da krase monitor. :mrgreen:
 
mate said:
Ja isto u Veroni, pa di si vidio R-a???
Ups, S-a onda. :oops:
Iskreno bila je tolika gužva da niti nisam detaljno pogledao. Prošao sam više puta i zastao na par metara daljine a bilo mi je i glupo sjedit i čekati red pošto sam i vozio 1098, a pošto su grafički isti taj detalj mi je mogao promaknuti. Jbg, sad mi nije jasno zašto sam mislio da je R. :mrgreen:
Uglavnom predivan je i onaj detalj neofarbanog tanka, stvarno je poseban. Al ništa manje ni nisam mogao očekivati od Dukca i Talijana, zaboravivši na 999-749. :mrgreen:
 
I ja sam popušio, zato pitam. :mrgreen: Bili smo tamo na nekoj konvenciji pa sam iz auta vidio R-a u izlogu, i sutradan nakon programa se zaletio pogledat ga detaljnije. Vidim, nešto čudno, kakav je to R a da nije u karbonu?!? I onda pogledam da piše na repu S. :mrgreen:
 
E kad su i tebe na prvu prevarili me stvarno malo manje sram.
Već sam počeo lupat glavom po tastaturi. :mrgreen:
 
Covjece pa ovo je R buducnosti!!

Uf nevolim bas Rove ali u ovog ce covjek zaljubi na 1 pogled!!! (y) (y) (y)

 
Jeli se može iskeširat sve u eurima ili to pretvarate u vašu valutu po nekom dobrom kursu...


Evo vidim da je off line
 
maRRio 8 said:
E kad su i tebe na prvu prevarili me stvarno malo manje sram.
Već sam počeo lupat glavom po tastaturi. :mrgreen:

To ti je kad nisi u treningu, stisla recesija pa ni ne gledam šta se sve nudi... :mrgreen:
 
infinity said:
Jeli se može iskeširat sve u eurima ili to pretvarate u vašu valutu po nekom dobrom kursu...


Evo vidim da je off line
ma moze kako hoces
obicno svi kesiraju jer nema kredita i lizinga za motore
mislim ima al ko da nema
 
John said:
Covjece pa ovo je R buducnosti!!

Uf nevolim bas Rove ali u ovog ce covjek zaljubi na 1 pogled!!! (y) (y) (y)
uuuuuu    :shock:

ovo bude česta osnova za farbanja ...