Ducati desert X adv bike

oceangoing

Active member
novitet '  :misli:

  https://www.advpulse.com/adv-news/ducati-reveals-new-details-about-its-desert-x-adv-bike-concept/?fbclid=IwAR10Dt204p5qHtQ23lPAKQN5WAvsBIR0o-Gyvgm6qBDjSgGFdXrrh3FCGrY 
 
Spomenuo ga nekidan u temi do. Meni uz SF, najzanimljiviji definitivno. Povratak Elefanta, e to bi bilo bomba.  (y)
 
Čim se pojavi možemo zaključati temu da li je bolja nova Tenere ili KTM 790. :mrgreen:
 
Mislim da je vrijeme da se Terblanche vrati jer ovo je rugobno ko.... tovarova glava
:mrgreen:

Užas... da tako nešto ružno ljudi mogu smislit teško je i pojmit.  :afro:
 
Liteville said:
Spomenuo ga nekidan u temi do. Meni uz SF, najzanimljiviji definitivno. Povratak Elefanta, e to bi bilo bomba.  (y)
Bas tako, povratak elephanta.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
miro said:
Mislim da je vrijeme da se Terblanche vrati jer ovo je rugobno ko.... tovarova glava
:mrgreen:

Užas... da tako nešto ružno ljudi mogu smislit teško je i pojmit.  :afro:

to ti je minimalizam :mrgreen:
 
miro said:
Mislim da je vrijeme da se Terblanche vrati jer ovo je rugobno ko.... tovarova glava
:mrgreen:


Užas... da tako nešto ružno ljudi mogu smislit teško je i pojmit.  :afro:

Nikada kao jedina i prava Multistrada, aliiii...  (y)
 
:mrgreen:
 

Attachments

  • 76246703_10156933878982893_2293579584798457856_o.jpg
    76246703_10156933878982893_2293579584798457856_o.jpg
    107.4 KB · Views: 172
  • 74687730_10156933879047893_6715078580138672128_o.jpg
    74687730_10156933879047893_6715078580138672128_o.jpg
    213.2 KB · Views: 228
Na ovom motoru ni na Cap Nord u prvom misecu nogama nece biti hladno  :mrgreen:

Ali da izgleda interesatno to je istina

 
Meni se isto sviđa, kao što mi se svidio i Desert sled. Opcenito je ta Scrambler brija zapravo sasvim ok kombinacija jer izgledaju moderno i kad nisu novi, performanse su idealne za svakodnevnu upotrebu a bez problema se ode i na put tipa izlet do mora. S ovim, kao i sa Desertom, mozes jos ukljuciti i makadam. Ono za KTM i Yamahu sam napisao iz zajebancije ali kad bolje pogledam...  :mrgreen:

https://youtu.be/0vJieBYIc6E
 
Mislim da konacno sta je stiglo nekoliko spsobnih relativno laganih enduro motora je jako dobro osvjezenje

Treba jos vidit i novu enduro apriliu 660 koja je isto u pripremi jer bi i to moglo bit iznenadjenje  (y) 
 
Interesantno je gledati poznate koji imaju GSove kako su se zapalili za novu Tenere, kad nitko nece glasno priznati da su te ogromne koze neupotrebljive za ikakve off road avanture a nisam siguran ni da je na cesti drukcije. :mrgreen:
Za Apriliu se isto slazem. Zapravo je to klasa koja je nedostajala i kad krene jedan proizvodac, svi ce pratiti. :jesus:
 
Po jubitou ima nekoliko uradaka di ljudi rade cuda na terenu sa tim bojnim brodovima i sve je to divno i krasno
ali stvar je u tome kad 250+ kila  zalegne pa ce se taj isti dobro namuciti da ga iscupa iz grabe a mozda ce kuci i stopom.

Ruku na srce nova Tenere 700 isto nije pero laka kategorija jer za napravit nesto zaista lagano trebalo bi jako poskupiti proizvodnju.

Nadam se da ce talijanska mafijaska grupacija izbaciti dobar uradak jer trenutacno izbor tako okretnog i laganog endura je vrlo ogranicen
 
KTM je izrastao na jebeno dobrim promo filmovima. Adventure od pola tone skakuce ko zecic po potoku, steta sto to nikad uzivo nisam vidio.  :mrgreen:
Lakse od Tenere ne treba, to bi bio cisti hard enduro.
 
Ja znam da ima ljudi koji znaju vozit ( nisam jedan od njih ) ali protiv fizike ne mozes pa sada neka kaze ko sta hoce

Sad je li je mogla mogla biti laksa ili ne ja bih osobno volio da je

Ovo mene smeta da je ovaj njemacki bombarder prije 38 godina mogao imati 186 kila suh

https://www.motorcyclespecs.co.za/model/bmw/bmw_r80gS%2081.htm

Nadam se da ce Dukac biti laksi jer svi su se danas pritvorili u pretile amerikance