Ducati desert X

Testni vrlo skoro ide u prodaju, nazovi Dudu i dogovorite se odmah. Ima oko 4tkm, ja sam napravio prvu, a znamo i za ostale. Na nove teško da će biti popusta.
Vidjeh ga, sjedio na njemu.. prekrasan stroj... jebe nane samo tako...
 
Testni vrlo skoro ide u prodaju, nazovi Dudu i dogovorite se odmah. Ima oko 4tkm, ja sam napravio prvu, a znamo i za ostale. Na nove teško da će biti popusta.
Jucer smo zapoceli razgovore upravo na tu temu! Za dodatne popuste sam ponudio da mu skinem s vrata dva kretena koja ga tamo maltretiraju vec godinama! 😁
 
Kad srce kaže da ti se samo nasmješi,.... tra la la la la la!!!
 

Attachments

  • Screenshot_20220908-175945_Facebook.jpg
    Screenshot_20220908-175945_Facebook.jpg
    124 KB · Views: 0
  • Wow
Reactions: ODST
To bu hrđalo bolje neg opel. Bolje da nw stavljam slike hrđavih ispred tvornice kaj smo ih vidli u 5-om mjesecu😁
 
Ako netko prati Sinewana na YT, prešao je od ovog tjedna sa malog GSa na Desert X. Krasan motor. Bit će zanimljivo vidjeti njegova gaženja i kako će Ducati to podnijeti.
 
8BFEBE21-1285-4C89-B02E-5E67CFE2CC77.jpeg

testni zakurac, na njemu nema ni jedan dio koji vredi više od 70 kuna, motor sastavljen od dijelova otpadaka, sic najgore smeće koje je aprilija vidjela, mobitel umjesto čukica, k tome klasična talijanska svinjarija, pokazuje 45 km do pumpe a ostaneš bez benge nasred ceste. sva sreća da imam robove koji na mig donose karnistre😁




Srki
 
View attachment 753664
testni zakurac, na njemu nema ni jedan dio koji vredi više od 70 kuna, motor sastavljen od dijelova otpadaka, sic najgore smeće koje je aprilija vidjela, mobitel umjesto čukica, k tome klasična talijanska svinjarija, pokazuje 45 km do pumpe a ostaneš bez benge nasred ceste. sva sreća da imam robove koji na mig donose karnistre😁




Srki

Zanimljiv položaj upravljača !