Ducati desert X

Sve skupa, premium cijena.
Ali je bitno je da ima kupit.
Sigurno će uskoro uvalit neku r ili s verziju na öhlinsu, koliko će to tek koštat.
 
Ducati 900SS Mike Hailwood Replica
Toliko od mene.
 
Osjecam se kao doma (mislim na GS temu i sranju po doticnom motoru). :mrgreen:

Motor mi stize sljedeci tjedan, bas me zanima usporedba s Tuaregom (koji unatoc malo pocetnog slinjenja smatram odlicnim i daleko boljim od T7).
 
  • Like
Reactions: diesel power
Odlican komentar u temi o maxi enduro motorima. Bas. Bravo. Cestitam. Onak.
Baš ti hvala. Sve kužiš.
Sad sam i nešto naučio.
Onak.
 
Ljudi na forumu znaju bit debili, a u stvarnosti skroz ok.

Srki ne.
ostali su dvolični licemjeri. ja ne, ja sam đubre tu a i u RL, a ove drkice oko LedoDeserta X me ne čude, od kad je dukati izbacio onu sprdnu od čopera ja se toj firmi samo divim

možda još samo Braco ima bolju maržu za gledanje u daljinu





Srki
 

Attachments

  • FF89912A-0835-498C-B0CE-95AD5BD1C7B0.png
    FF89912A-0835-498C-B0CE-95AD5BD1C7B0.png
    485.5 KB · Views: 0
  • Haha
Reactions: pikacu79 and jessy
 
Dobar ili loš na offroadu, meni je ovaj Desert X stvarno prekrasno dizajniran. Istina je, da bi zadovoljio vozačke zahtjeve prosječnog forumaša, nedostaje mu barem još 500 ccm i 90 KS…
 
Kad Endurolab hvali motorkotač, bježte glavom bez obzira. Nekada sam imao prijatelje, ljudi su me voljeli, na njegov nagovor kupio sam KTM 1290 Superadventure. U prvih mjesec dana vlasništva dvojica motorista su iza mene sletili sa ceste, jedan automobilist ispred mene se zabio u zid. Poslije toga se motor pokvario, evo i sada je u servisu, a naše ceste su opet sigurne. Samo ja i dalje nemam prijatelja. Osim Endurolaba. Pa vidite sami kako cete dalje…
 
Bogu hvala, ima 95000 km bez kvara. Nitko ne vjeruje pa su me zvali iz KTM-a da provjere da se nije kilometarsat pokvario.
Je li motor onda u servisu pokvaren ili je bez kvara :unsure: