Ducati Diavel

Nije upitno kako se to radi kako ti proizvodi na kraju izgledaju.
Izgledaju kako triba ako se čovik angažira, nisam davno radija, na zadnje san spašava jedan karbonski Babolat od fine mriže za krpanje jarbola na jedrilicama. Babolat_2.jpgBabolat_7.jpgBabolat_16.jpgBabolat_18.jpg
 
Napravi ga sam, nikakva to filozofija nije. Najdosadnije je na kraju poliranje smole do visokog sjaja...
ako si radio sa stakloplastikom naravno da nije, ali računaj da si 99 posto ljudi danas ne zna ulje zamijeniti, a kamoli išta kompleksnije napraviti s rukama

epoxy smole i karbonskih vlakana nema baš za kupiti na svakom uglu

i ne kužim čemu poliranje smole do visokog sjaja, rokneš gore 2 ruke bezbojnog i sjaji se ko pasja muda
 
Last edited:
  • Haha
Reactions: pamzor
Možda je do mene ali vidio sam dosta karbonskih home made uradaka i to izgleda nakaradno. Zato sam i pitao da vidim slike, po mogućnosti visoke rezolucije. Nisam se jednom zakačio s ljudima oko toga. :mrgreen:

Jučer sam prvi put imao priliku montirati plastični dio za auto, neka kopča za gepek, iz 3D printera. Izgledalo je ok, čak i konkretnije od originala s debljim stjenkama koje su ranije popucale. Vidjet ćemo hoće li i koliko vremena izdržati u funkciji.
 
ako si radio sa stakloplastikom naravno da nije, ali računaj da si 99 posto ljudi danas ne zna ulje zamijeniti, a kamoli išta kompleksnije napraviti s rukama

epoxy smole i karbonskih vlakana nema baš za kupiti na svakom uglu

i ne kužim čemu poliranje smole do visokog sjaja, rokneš gore 2 ruke bezbojnog i sjaji se ko pasja muda
istina,poliranje epoxya je jalov posao posto smola kao takva nije UV stabilna i pozuti nakon kratkog vremena,2 ruke poliuretana i vjecno sjaji (y)
 
istina,poliranje epoxya je jalov posao posto smola kao takva nije UV stabilna i pozuti nakon kratkog vremena,2 ruke poliuretana i vjecno sjaji (y)
ma obični bezbojni, s time da ja preferiram mat look
 
  • Like
Reactions: Octane