Ducati Diavel

Negooo, da li je ta zadnja 240 guma bila potrebna na tom motoru?
Znam da je u ovom slučaju ono pravilo da ako imaš 160 000kn za takav motor, imaš i za gume i bengu i regu.

Ali 240... Čemu?

Super motorče, vrlo lako se čovjek zaljubi u njega, izuzetno vozan i upravljiv. No, neke stvari su se mogle i bolje riješit. (y)
 
BeLa-Vg said:
Negooo, da li je ta zadnja 240 guma bila potrebna na tom motoru?
Znam da je u ovom slučaju ono pravilo da ako imaš 160 000kn za takav motor, imaš i za gume i bengu i regu.

Ali 240... Čemu?

Super motorče, vrlo lako se čovjek zaljubi u njega, izuzetno vozan i upravljiv. No, neke stvari su se mogle i bolje riješit. (y)

Da, slažem se. Trebali su stavit barem 260  :D Jedno je izgled, koji je sa tom gumom nešto posebno, a drugo večja podloga na cestu koja kod starta može pomoč. I još mogu zezat prijatelja na fatboy-u kakve male gume ima.  :LOL:
Inaće dobio sam dobru cijenu za zadnju (150€) što ni nije tako puno. (jedino jebe to što ih moram menjat svakih 5k km  :mrgreen: ) pa tako tri na sezonu.
 
BeLa-Vg said:
Negooo, da li je ta zadnja 240 guma bila potrebna na tom motoru?
Znam da je u ovom slučaju ono pravilo da ako imaš 160 000kn za takav motor, imaš i za gume i bengu i regu.

Ali 240... Čemu?

Super motorče, vrlo lako se čovjek zaljubi u njega, izuzetno vozan i upravljiv. No, neke stvari su se mogle i bolje riješit. (y)
I ja se pitam kako se vozi s tom gumom? :misli:Vidio sam danas na Rivi crveno-karbonskog Diavela (njemačke table), a ta guma mi nije baš legla vizualno, a kako je za vozit reći će Spasky. :wink: Inače lip je za vidit ali ga ne bi nikad kupia, jer mi taj koncept ne paše. 8)
 
Sinna said:
I ja se pitam kako se vozi s tom gumom? :misli:Vidio sam danas na Rivi crveno-karbonskog Diavela (njemačke table), a ta guma mi nije baš legla vizualno, a kako je za vozit reći će Spasky. :wink: Inače lip je za vidit ali ga ne bi nikad kupia, jer mi taj koncept ne paše. 8)

Vozi se izuzetno lagano, ali financijski (barem meni) nije isplativo.
No kao što već rekoh... Ak imaš za njega, imaš za sve :wink:
 
Makar izgleda glomazno vozi se lagano, guma ide do ruba.
 
Spasky said:
Makar izgleda glomazno vozi se lagano, guma ide do ruba.
Hmm..240 zadnja do ruba!
Koliko god bio vozan motor to i nije lako..lijepo,lijepo
Na eRu zadnju trkacu 200tku nije lako po cesti do ruba nagurat
Ovo mi se cini jos teze no nisam nit zagledavao bas,vj.je konstrukcija gume takva
Sve vise ljudi zagledava u smjeru diavela i da nije tolka lova bilo bi ih poprilicno na cesti
 
Nije da je stalnica svaki dan po rubu ali želim samo pojasniti da guma to omogučava. (i konstrukcija nije ko trkača 200)
U glavnom kad ga probaš skužiš kak je u biti sve lagano makar ne izgleda. Prije je problem footpeg ali i to se može riješit sa aftermarket - podesivim.
Nekim je ružan nekim je strava meni pak odgovara i to da ih nema puno. :)
U Sloveniji nisam vidio ni jednog al čujem da ga ima g.Igor, Igor Akrapovič.  (y) (mada sam ih i tvornici ispljuvao kako mogu napraviti tako skup a tako ružan auspuh za Diavel-a  :mrgreen: )
 
update na potrošnju, sa rezervom 37km i još mi ostalo 0,3l  :mrgreen:
 
jedna prerada:

Ništa posebno osim "pleksi" kvačilo.
 
Milina  :0648:
 
Sreća pa nisu stavili Akrapa sa "exkluzivnom" laserskom gravurom...

:mrgreen:
 
http://www.motorcyclenews.com/news/2015/august/diavel-custom-breaks-cover/

Ducati-Diavel-001.jpg