Ducati Diavel

1666970142300.png


Inspiracija ?
 
Ovaj top je kriminal, ove plastike isto u crvenoj..... u crnoj boji je ok.

Ostalo standard, ocekivano.
 
ducati čoper sad već pristojno izgleda, nadam se da je sisi bar standardne oprema, da si jahač može jajčeka u vrećici objesiti



Srki
 

Na prvu malo čudan mix Monstera, Streetfightera i Diavela., Ne baca s nogu ali nije loš., čekamo S varijantu s maknutim dijelovima od Xa.
a gle... diavel je preuzeo funkciju Monstera po meni. vise nego Streetfighter
 
To je, barem prema Ducatiju, bio inicijalni plan još sa prvim Diavelom. Čak mu je neslužbeni naziv bio Mega Monster. I sad imaju tri namjenski različite a dizajnom prilično slične vozilice. Meni osobno je bilo pitanje u kojem smjeru će ići: prema X-u u smislu još više prema cruiseru ili prema sportu gdje će biti veliki Monster. Sad je i to riješeno ali se svejedno veselim probi čim bude moguće. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: SpoRRi and gagi
To je, barem prema Ducatiju, bio inicijalni plan još sa prvim Diavelom. Čak mu je neslužbeni naziv bio Mega Monster. I sad imaju tri namjenski različite a dizajnom prilično slične vozilice. Meni osobno je bilo pitanje u kojem smjeru će ići: prema X-u u smislu još više prema cruiseru ili prema sportu gdje će biti veliki Monster. Sad je i to riješeno ali se svejedno veselim probi čim bude moguće. :mrgreen:
ali steta sta su monstera unistili. tuga jedna
 
  • Like
Reactions: DiscoVolante
A ne znam.... morali su nesto napravit jer ga je ocigledno vrijeme pregazilo. Meni osobno ni stari ni novi nisu sjeli, iznimka je zadnji 1200 koji je bio ok.
 
To je, barem prema Ducatiju, bio inicijalni plan još sa prvim Diavelom. Čak mu je neslužbeni naziv bio Mega Monster. I sad imaju tri namjenski različite a dizajnom prilično slične vozilice. Meni osobno je bilo pitanje u kojem smjeru će ići: prema X-u u smislu još više prema cruiseru ili prema sportu gdje će biti veliki Monster. Sad je i to riješeno ali se svejedno veselim probi čim bude moguće. :mrgreen:
Javi kad će bit prilike, da vidim to čudo u živo!
 
ako imas decke u Ducatiju daj ih probaj upitati sta je da se vise ne mogu nabaviti originalni dijelovi za Ducati :D
.... jos u 8 mj sam narucio polugicu mjenjaca. Nema u Ri, nema u Trstu...
 
Otkad to?

Ducati dijelovi su mi uvijek stizali u rekordnom roku, jedino bolji od toga je valjda BMW,
 
Otkad to?

Ducati dijelovi su mi uvijek stizali u rekordnom roku, jedino bolji od toga je valjda BMW,
Pa evo meni od 8 mjeseca. A kada sam u Trst zvao kažu da tamo pedalu za isti model čekaju još od kraja 6. mj.
 
Sramota.
Isto kao MV Agusta Brutale 11 mj. zadnji sic.
Ferragosto im je produljen.
 
Meni to vise zvuci kao da je trgovac zaboravio na tebe. :mrgreen:
pa mogao je on zaboraviti ali kad sam u trstu zelio naruciti mi je zenska rekla da ne moze garantirati kad ce doc obzirom da te dijelove cekaju jos od kraja 6. mjeseca. tako da sumnjam da je do trgovca... cujemo se mi cesto :D
Nisam jos čuo da kasne dijelovi, meni isto sve stigne u par dana.
mogu preko tebe onda naruciti hehe