Ducati Diavel

MA-Zvone

Well-known member
Evo par slika,izgleda da će prototip Vyper u izmjenjenom obliku ugledati serijsku proizvodnju.







 
ne sviđa mi se, ali jbg moraju platit rosija
 
Dobar pokušaj napada na VMax  (y)

Samo, bit će zanimljivo vidit ugrađenu HR registracijsku pločicu na predviđeno mjesto.
 
ruzan :palacdolje: lici mi na onaj harley davidson v rod il tak nekaj :?
 
jozo said:
Dobar pokušaj napada na VMax  (y)

Samo, bit će zanimljivo vidit ugrađenu HR registracijsku pločicu na predviđeno mjesto.
A kakva će tek bit njemačka tablica za vidit? :misli: :LOL:
 
Vidjet ćemo kako bu izgledal... iz nekog romantičarskog aspekta nije mi drago kaj to rade jer ipak bi trebali biti fokusirani na motore sportskog karaktera, ali s druge strane, svi moraju od nečega živjeti tako da će za 10-ak godina ionako svi raditi sve. Samo bih volio da motor ima neko svoje ime tj. da ga se ni na koji način ne povezuje s Monsterom jer je već po načinu sjedenja jasno da s Monsterovom koncepcijom nema veze. Ko voli, nek izvoli... meni Dukac i dalje mora biti lagan, okretan, s položajem sjedenja prema naprijed, ciklistikom koja bi podnjela i puno jaču mašinu od one koja je ugrađena i koja daje osjećaj da nikad nisi na rubu tj. da motor uvijek može još više.
 
ja sam 120% uvjeren da se neće zvati monster niti mega monster to samo novinari baljezgaju gluposti
 
brijač said:
jel ima i tehničkih podataka?

0803projekt.jpg


0803n.jpg
 
strašno mi je kako već znaju da će imati manje od 200kg i da će imati više različitih modova :LOL:
i kako znaju da je testretta 11° :LOL: :LOL:
 
molio bi da mod promijeni naslov jer je ovaj dukac dobio ime

DUCATI DIAVEL

It’s been called the ‘Vyper’, ‘Mega Monster’ and ‘Project 0803’ but Ducati’s new muscle bike will be called ‘Diavel’ MCN can exclusively reveal.

As well as registering the name for its new sports-cruiser, Ducati has registered Diavel for everything from clothing to watches and even cosmetics and toys – suggesting it will be aiming to cash in on the bikes’ appearance with a full range of accessories and memorabilia right from day one.

As you might imagine, Diavel means ‘devil’, although it’s from the Bolognese dialect used in the region around Ducati’s factory, rather than the more usual Italian 'Diavolo' or 'Diablo'.

by MCN
 
Pa meni ovo ne izgleda lose  :wink: Malo doraditi finese i to je to..
 
strava (y)

200 kila???neka bude i 220-230 opet puno laksi od konkurencije.samo mora bit +1300ccm i +160 ks






..hebali majku talijansku,opet mi spijuniraju po garazi 8)