Ducati Diavel

Mate cestitam. Vozio sam 1200 normalnu verziju i onu drugu sta noge stoje ko u choperu( tA je bila uzas). Nadam se da je ovo normalna verzija. Sretno!
 
Sumnjam, strahovito je glasna iako nije da ne razmišljam ali nema onu ugodnu dubinu nego baš radi buku, upalio sam ga u dvorištu pod krovom sa serijskim i jedva smo razgovarali. Kažu dečki da je neizdrživ duže od pola sata.

Meni sa serijskim ispuhom nije to to. Da se razumijemo govorim o tvom modelu ne mom. Pre tih mi je i nema dubinu na kakvu sam navikao. A frend ima termije na svom....bolesno dobro.
 
Prognoza je do daljnjeg sasvim prihvatljiva, biće prilike. :p

Taj s nogama naprijed je u biti isti ko ovaj ali opet sasvim drukčiji.:mrgreen: Ni meni se nije svidio.

Sa Termijem, osim navedenog, opet jebada s tehničkim, zaziranje od drotova, zujanje u glavi nakon pol sata... a ni cijena od 20tkn nije baš primamljiva.:mrgreen: Za sad nije u planu no vidjet ćemo s vremenom.
 
  • Like
Reactions: plastikman
susid stavio zard na svoga ..... meni bolje izgleda i zvuči serijski.....
to čudo se da dobro naganjat... i jede onu kamionsku zadnju za doručak....
 
Ovaj se lijepo najeo
800_4818.jpg
 
  • Wow
Reactions: ZP1993
Ovaj sejtan je spljosteni Monster s malo ruznih plastika :unsure: Waufe skola naprvu :mrgreen:
 
Pa to i je mega Monster, iako meni puno bolji.😄

Neki se voze a neki slikavaju.😊

Sve u svemu... nakon 100-tinjak km mogu samo reci da sam jako zadovoljan i da se potvrdilo ono o cemu sam pisao, da mi je ostavio najbolji dojam od svih novih motora koje sam u zadnje vrijeme probao. Lajkam osjecaj da mi se ponovno ne silazi s motora...😄
 
Sad kad sam vidio cijenu u HR, slabo mi je došlo!!! Kako sad sa penzijom kupit Diavela od 260000 kn??? :eek: o_O:mad:
 
.
 

Attachments

  • IMG_20210813_164710.jpg
    IMG_20210813_164710.jpg
    3.4 MB · Views: 0
  • IMG_20210813_164727.jpg
    IMG_20210813_164727.jpg
    4.8 MB · Views: 0
  • IMG_20210813_164823.jpg
    IMG_20210813_164823.jpg
    3.8 MB · Views: 0