Ducati HyperFighter

mv_agusta

Active member
http://www.motori.hr/Ducati_Hyperfighter__2517.html

ako ovo bude išlo u proizvodnju, onda ducati (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y)

jer ovo je čista boleština to bi onda bio supermoto sa 160ks ajde neka ga malo ublaže ali opet, meni izgleda odlično (y)
 
opet loš PS

a ono sa crijevom gornjeg cilindra preko rešetke rame da ne spominjem ...  :mrgreen:

ocu reci daleko je to od realnosti ...  ŠBBKBB
 
mene izgledom podsjeca na apriliu tuono  :misli:
kada bi bio kao ovaj na slici bilo bi  :slinavac:  :slinavac:
 
jos jedan los photočop i to jako losh :palacdolje: ai nije lijep .. pih
 
mv_agusta said:
http://www.motori.hr/Ducati_Hyperfighter__2517.html

ako ovo bude išlo u proizvodnju, onda ducati (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y)

jer ovo je čista boleština to bi onda bio supermoto sa 160ks ajde neka ga malo ublaže ali opet, meni izgleda odlično (y)
Ne bi bio supermoto nego naked!
 
ajoj pa rep odvojen od rezervara to samo talijancicima sa malin kurcicima moze na pamet past  :mrgreen: zamisli prides priko rupe i ustipne ti maloga  :LOL:
 
markookram said:
opet loš PS

a ono sa crijevom gornjeg cilindra preko rešetke rame da ne spominjem ...  :mrgreen:

ocu reci daleko je to od realnosti ...  ŠBBKBB

...daleko od realnosti, ali kad sve to sjedne na svoje mjesto bit će to pravi motorčić...  8)
 
kao koncepcija motor uopče nije loš------
meni se svidja.........joša ako bude zvonio kao što ducati inače zvoni užitak če bit potpun............. :mrgreen: :mrgreen:
 
koji odron od motora  :shock:

zadnje vrijeme svako malo nekom R-u skinu sa svake strane po plastiku pa postane fighter ili kao supermoto... a i hypermotard... sta je to sm-u slicno?..izgleda ko karambolirana multistrada
 
ovo je , kako bi se to reklo, fotošop. Izgleda bezveze, kao i novi monster. S time da je monster, na moju nevjericu zaživio, a nadam se da s ovim to neće biti slučaj, a i ne vjerujem u ovakvo ducati izdanje od 160 konja jer to ne bi ničemu služilo. Poštedite me komentara da je 160 konja potrebno za zabavu jer to su čiste idiotarije.  (y)

Samo ono što primječujem na prvi pogled: cilindri su premali u odnosu na kotače, osim ako su kotači 19 cola :mrgreen:, maska je kao na tuonu - preružno, ne znam što bi trebalo štiti spolovilo i testise vozača jer između rezervara i sjedala nema ništa - rupa u kojoj zjapi vreli cilindar. K tome još dodajete da je držač amortizera guvernala na krivoj strani na rami i dobijete jedan veliki drek. Dalje da ne nabrajam koliko je crtač ovog vozila bio maštovit.
 
miro said:
...Poštedite me komentara da je 160 konja potrebno za zabavu jer to su čiste idiotarije...
Pa nije to motor za vas curice kojima malo vjetra smeta.