Ducati Monster 1100EVO

mv_agusta

Active member
u sjeni diavela predstavljena evolucija monstera, ništa posebno što se tiče izgleda samo su nabili auspuhe sa diavela i pofarbali crtu preko svega(ovaj dio izgleda super) od sada abs, dtc je serijala na ovom monsteru i snaga je narasla na okruglih 100ks

5136219497_959644cb26_b.jpg


5136823018_e25db3796a_b.jpg


5136823098_d563fcf8b2_b.jpg


5136219779_f2ba3817b5_b.jpg
 
uf, strava izgleda.... al 100 konja na 1100 kubika  :misli:

znam da je to v2 i sve to, al opet...

e da, jel imaju ti monsteri sic za suvozača?
 
draganb said:
uf, strava izgleda.... al 100 konja na 1100 kubika  :misli:

znam da je to v2 i sve to, al opet...

e da, jel imaju ti monsteri sic za suvozača?
ak je fora ko na slabijoj verziji, onda ima a u plus verziji ide poklopac sica i mali vjetrobran  :wink:
 
Zapru said:
ak je fora ko na slabijoj verziji, onda ima a u plus verziji ide poklopac sica i mali vjetrobran  :wink:

sta je to plus verzija? :misli:
 
loudpipes said:
sta je to plus verzija? :misli:
http://www.ducati.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=211

plus je sam na 696  :(

a u biti nis, na 696+ dobis serijski taj komad poklopca sica i vjetrobran koji je ko da ga i nema  :mrgreen:
 
SVI monsteri su dvosjedi... tj. sjedalo suvozača je ispod "poklopca", a što se snage tiče... (y)
 
Zapru said:
http://www.ducati.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=211

plus je sam na 696  :(

a u biti nis, na 696+ dobis serijski taj komad poklopca sica i vjetrobran koji je ko da ga i nema  :mrgreen:

"+" su ga nazvali Talijani je su na neka tržita prodavali i verziju bez poklopca sjedala suvozača i prednje maskice... u HR je na svim Monsterima to dvoje serijska oprema. (y)
 
Zapru said:
http://www.ducati.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=211

plus je sam na 696  :(

a u biti nis, na 696+ dobis serijski taj komad poklopca sica i vjetrobran koji je ko da ga i nema  :mrgreen:

pa to dobis i ako nije plus :misli:
 
doodo bio si brzi sekundu (y)

btw  si vidio poklopac gore?nije mi zao sto sam toliko cekao,najljepsi je (y)
 
DooDo said:
"+" su ga nazvali Talijani je su na neka tržita prodavali i verziju bez poklopca sjedala suvozača i prednje maskice... u HR je na svim Monsterima to dvoje serijska oprema. (y)
kad je izasao taj model, bili su u ponudi obicni i plus a razlika u cijeni je bila cca 3.500kn  :wink:
 
Kada će neki "pravi" monster sa novijim i jačim agregatom? Nešto kao što je bio S4R i S4Rs. To mi je do sada ostao najpoželjniji model.
 
Lemmy said:
Kada će neki "pravi" monster sa novijim i jačim agregatom? Nešto kao što je bio S4R i S4Rs. To mi je do sada ostao najpoželjniji model.

Prema ovoj izjavi imam utisak da nikada nisi vozio Monstera 900/1000/1100, a pogotovo S4R ili RS, za više snage tu su SBK modeli, a ovima je ono što imaju dosta, a vodenjacima i previše.
Ako ti je slab, postoje opcije za nabildavanje, samo treba volje i znanja.
 
Ne kazem da je meni 90 ili 100 konja malo, ali mislim da otkad su izbacili s4r imaju "rupu" u ponudi, a monster kao, po meni, legendaran model zaslužuje i jednu jaču varijantu koja bi predstavljala još veću ekskluzivu.
 
Lemmy said:
Ne kazem da je meni 90 ili 100 konja malo, ali mislim da otkad su izbacili s4r imaju "rupu" u ponudi, a monster kao, po meni, legendaran model zaslužuje i jednu jaču varijantu koja bi predstavljala još veću ekskluzivu.
onda to vise nije monster  :wink:
 
Nekak mi čelavo sad zgleda ovaj prostor između sica i zadnje gume kak nema spuhova. Usprkos tome  (y)
 
Girrari said:
Nekak mi čelavo sad zgleda ovaj prostor između sica i zadnje gume kak nema spuhova. Usprkos tome  (y)

  Meni pak puuuno ljepši položaj topova nego na "starom" modelu (y)

          Nešto su se razbacali u Ducatiu, ima sad sasvim dovoljno modela, i svi su mi odlični dizajnom, SVE bi ih volio imat...... :mrgreen:
 
sonny said:
   Meni pak puuuno ljepši položaj topova nego na "starom" modelu (y)

           Nešto su se razbacali u Ducatiu, ima sad sasvim dovoljno modela, i svi su mi odlični dizajnom, SVE bi ih volio imat...... :mrgreen:

Slažem se  (y)
 
Lemmy said:
Ne kazem da je meni 90 ili 100 konja malo, ali mislim da otkad su izbacili s4r imaju "rupu" u ponudi, a monster kao, po meni, legendaran model zaslužuje i jednu jaču varijantu koja bi predstavljala još veću ekskluzivu.

nemaju rupu jer ove bijesne monstere je zamijenio streetfighter
 
mv_agusta said:
nemaju rupu jer ove bijesne monstere je zamijenio streetfighter
kak ih je zamjenil kad ih i dalje ima :misli: monster i street - ovi su razlicite klase, mozda si mislil na neki drugi model