Ducati Monster 796

usporedni test
M796 vs M696 vs M1100
http://www.youtube.com/watch?v=vCxBq5eUP_I
 
Pitanje za ducatiste,796 ili 1100 monster,dali razlika u lovi daje toliko više i za što biste se odlučili obzirom na ono što nude i koji su troškovi kasnije?Meni se 1100 sviđa čini mi se da je ugodniji za vožnju na otvorenom zbog kubikaže i momenta.
 
  Uzmi 1100, i sam si naveo razloge zbog čega, a i snage bolje uvijek imati malo viška nego da ti motor bude preslab.....
 
1100 (y)
 
ako ti ne smeta zvuk suhog kvačila uzimaj 1100
 
mv_agusta said:
ako ti ne smeta zvuk suhog kvačila uzimaj 1100

evo ja konacno kompletirao potisnu i otvoreni poklopac po zelji,nakon 5 mjeseci cekanja...
sad jos ulovit lijepo vrijeme za otic do Martina u bistricu da to slozi.... (y)
 
loudpipes said:
evo ja konacno kompletirao potisnu i otvoreni poklopac po zelji,nakon 5 mjeseci cekanja...
sad jos ulovit lijepo vrijeme za otic do Martina u bistricu da to slozi.... (y)

Pa za to ti tebaju 2 inbus ključa i 30 minuta u garaži kad je kišni dan i nevoziš se  :mrgreen:
 
M900 said:
Pa za to ti tebaju 2 inbus ključa i 30 minuta u garaži kad je kišni dan i nevoziš se  :mrgreen:

meni receno i kilo kljuc...
a i ne znam kako bi tembo gledao na moje majstorije posto imam jos godinu garancije :misli: :mrgreen:
 
loudpipes said:
meni receno i kilo kljuc...
a i ne znam kako bi tembo gledao na moje majstorije posto imam jos godinu garancije :misli: :mrgreen:

Ne brini, da su netolerantni ja nebi imao garanciju od prvog dana  :mrgreen:.

 
loudpipes said:
evo ja konacno kompletirao potisnu i otvoreni poklopac po zelji,nakon 5 mjeseci cekanja...
sad jos ulovit lijepo vrijeme za otic do Martina u bistricu da to slozi.... (y)

nabaci slikicu kad staviš gore, koje boje je potisna?
 
u lijepo će izgledati crvena na crvenom motoru (y) (y)