Ducati Multistrada 939

DiAbLeRo

Well-known member
Nije još službeno dok se ne pojavi na EICMAi, ali već je tu.  (y)
 
Multistrada 950!  :mrgreen:
Još vidjet cijenu, tj. koliko će biti jeftinija od 1200, pa da krenemo u nabavku.
 
13260 ojra u IT za osnovnu verziju.

9d1e923a926b294af13d29e306cd68de.jpg


1cd73eb18f36d34ca851d842cebfac1f.jpg


Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 
Prekrasna, kao i njena starija sestra...  (y)

:0648:
 
sad me ducati podsjeti na yugo , te coral, te america te 55 te 45 a u stvari isto sranje drugo pakovanje..jedan te isti motor u bezbroj kubikaza i varijanti :mrgreen:..daj napravite makar 1cil dukac ili jos bolje v4 :mrgreen:...bmw je guslo uz bokser gusle al vise ne gusla i prodaja ide..ustvari sta sta drugo ocekivat od vw grupacije..oni su izmislili te tzv platforme -jedno te isto auto samo malo drukcije..:mrgreen:
 
fin bajk... (y)
 
U Sloveniji je cijena 14000 eura, a kod nas vjerovatno 15000 eura! To je cijena bez opreme, a koliko dođe pojedini paket, doznaćemo. :wink: Inače nije me baš dojmila sa 19 cola prednja guma.
 
ja sam stvarno Ducati fan, ali ovo mi je ružno da boli oko. Sorry.  :LOL: :LOL: :LOL:

:shocked: :shocked: :shocked:
 
miro said:
ja sam stvarno Ducati fan, ali ovo mi je ružno da boli oko. Sorry.  :LOL: :LOL: :LOL:

:shocked: :shocked: :shocked:

:lolcry: :lolcry:

Kao, tvoja MS je ljepša  :LOL:
 
Mirekov motor uzivo izgleda odlicno :wink:
Malo ih se kod nas moze vidjeti, zato je cool
 
Hyperstrada mi se puno više sviđa!

Inače miro bi trebao preći i na multi s 4 kotača kad mu je ova njegova na 2 tako lijepa. Znači miro multipla auto ko stvoren za tvoj ukus. :mrgreen:
 
dovla said:
Hyperstrada mi se puno više sviđa!

Inače miro bi trebao preći i na multi s 4 kotača kad mu je ova njegova na 2 tako lijepa. Znači miro multipla auto ko stvoren za tvoj ukus. :mrgreen:
Neš vjerovat, ali htio sam taj auto, iako mi u biti nije najmudriji izbor jer držim da je dRRlog od auta što se tiče kvalitete, a jednako tako i motora. Cijeli život vozim njemačka "kola"  :LOL: i talijani su onda neki šRRot.  :mrgreen:

ALi što se tiče stila, izgleda i nekih rješenja - meni predobar. Kad sam kupovao zadnji auto razmišljao sam i o multipli (iako sam razumio da bi mi bila loše rješenje naspram njemaca), ali kad sam ga pokazao ženi - rekla je ako taj auto dođe u naše dvorište ja se selim  :shocked: :shocked: :shocked:


Tak da je ispala iz igre  (y) (y) (y)

:LOL: :LOL: :LOL:
 
gianni said:
Mirekov motor uzivo izgleda odlicno :wink:
Malo ih se kod nas moze vidjeti, zato je cool
Ma fala đovani!  (y)


To ti je u biti kao kad muški gledaju neke zgodne žene po časopisima i onda: meni ova baš nije, meni je ova bolja, a onda kad ju vide u živo - doslovno zanijeme!!!! :LOL: :LOL: :LOL:


Sjećam se u neko prošlo vrijeme su tako pričali muški (izvjesna ekipa) za Milanku Opačić. Onda su je vidjeli uživo (prije puno godina)  i svi su doslovno "zaćutali" i oči su im ispale. Naime, kao mlada bila je stvarno mačka.


Samo mala digresija.  8)

(y)