Ducati Multistrada V4

Ne uspoređujte novu Multicu V4 sa XRom, nego staru 2015. do 2018.
A Seki varaš se ako misliš dočekat enduro model V4 jer je već izaša. I to sadašnji model.:mrgreen:
Neznan ne pratin detaljno
Frend ima 1260 Enduro sa 30 ltr rezervarom
Ako ima V4 sa 30 ltr rezervaron onda super
Ako nema onda ce valjda izac
Ako nece onda hurcina......
Mozda i GSA postane OK
 
Ja bih svakome preporučio da bez obzira na sve pročitane suhe podatke, internet i jubitubi testove sjedne i provoza i XR i novu Multicu, imaju itekako zašto i kako biti uspoređeni! Tek onda ocjena može biti objektivna, čak i ako je subjektivna, dapače!

:mrgreen:

Istina (y)
Ja ovako odokativnom metodom kažem svoje mišljenje da mi je Multica više touring a XR sport po samom izgledu.
 
Pa svaki od ovih maksiendura može polokati 10 l ak ga jako goniš. Ipak većina normalne vožje je 6,5-7.
 
Da se vratimo na Multicu
Jel stvarno potrosnja 10ltr
Na otvorenoj cesti
To je malo previse
Moj sitan motoric kad se gazi potrosnja van grada 5,7 ltr.....
Zato mi 10 ltr izgleda previse
Za uber tehnologiju.bez obzira na 75 ks vise😂
 
Sumnjam da trosi toliko osim kad se dobro gazi...vjv je 6.5-7 neka normala
 
Moj mlinac za kavu trosi oko 8 lagane voznje , zasto nebi multica natovarena i brzim tempom trosila 10?
 
Po ovim raznim youtube testovima sto su izasli, prosjek koji je vecina novinara imala se kretao oko 8 litara... Sto ce reci da je onda realno da dobaci i na 10 ako joj zavrnes usi kako treba. Previse je to za potrosnju na javnim cestama. Posebno za motor orijentisan ka touringu... Mozda bi bilo prihvatljivo, ali na stazi
 
Mislite da je vlasnike raznih vrsta Multica briga koliko troši!??? :unsure: :eek: :rolleyes:🤣
Pa naravno
Civik oce kad ulije da dode do Zadra i nazad bez da staje na pumpu
Rjiec je o touring motorako tribas na pumpu svakih 250 km onda u kua sve
Ja kad ulijen mogu do ZG i jos malo okolo......
 
Pa naravno
Civik oce kad ulije da dode do Zadra i nazad bez da staje na pumpu
Rjiec je o touring motorako tribas na pumpu svakih 250 km onda u kua sve
Ja kad ulijen mogu do ZG i jos malo okolo......
Evo ti moja najniža potrošnja ikad, 4.2 L po kompjuteru. Znači ja i žena sa 3 kufera na motoru, napunio u ZG i starom cestom do ST, sa 1 rezervarom. Upalila se rezerva na Klis. (y)
 
Evo ti moja najniža potrošnja ikad, 4.2 L po kompjuteru. Znači ja i žena sa 3 kufera na motoru, napunio u ZG i starom cestom do ST, sa 1 rezervarom. Upalila se rezerva na Klis. (y)
Pa da
Al iako ovi spominju 10 onda sta.....
Triba bit 7 ipo po gradu
Kad se gazi onda do 6 a laganini vsn grada 4.2.......
Zato i kazen da mi je 10 previse.........