Ducati Multistrada V4

dobro motorce al samo za odlikase..ako neces uzet ovu s verziju koji kur si kupovo dukca..e sad na tu cijenu dodaj jos obaveznu opremu..pod 1 maglenke:mrgreen:..pa redom, slovenacka rora , rol bar, stitnik ispod motora, stitnik hladnjaka, kofere, bolje nogare, alu stitnike rucki, poviseni vizir i jos par dzidza midza od carbona da gleda raja pred birtijom i ode cijena na mjesec..i opet nemas BMW nego VW:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: infinity
baš me zanima kakav je to profil osobe koja će doplatiti 2000 kuna za odvratnu temeljno sivu na dukcu :unsure:
 
Recimo onaj profil osobe kojoj se ta boja svida. Nemoj ni pokusavati shvatiti jer niti si ti publika za novu Multicu niti su oni za stare kante.😄
 
  • Haha
  • Like
Reactions: infinity and Sredju
naravno da ja nisam publika ni za novu, ni za staru ni za bilo koju drugu multicu i bilo koji drugi sličan motor, niti ću ikad biti, ali ta vw temeljna farba je odvratna i moda koja je nadam se ubrzo prolazna, kužio bi da treba doplatiti za duc crvenu, svi mi patimo ili smo u nekom momentu svoje moto karijere patili na crvene ducatije, pa čak i ti, ali tko normalan želi doplatiti sivu boju na dukcu??
 
Bitne su instač aplikacije, konkurencija svemogućem XR-u....
Netko je na nekoj podtemi spomenuo milenijalce....to su kao ovi ''mladi'' kaj su u q......
Motor mora imati barem 200 ks. Biti opušten za voziti. Ne smije boliti koljena nakon 400 km. Vjetar ne smije puhat. Tank od 40l. Gume se moraju drapati

To je samo moje misljenje....
 
naravno da ja nisam publika ni za novu, ni za staru ni za bilo koju drugu multicu i bilo koji drugi sličan motor, niti ću ikad biti, ali ta vw temeljna farba je odvratna i moda koja je nadam se ubrzo prolazna, kužio bi da treba doplatiti za duc crvenu, svi mi patimo ili smo u nekom momentu svoje moto karijere patili na crvene ducatije, pa čak i ti, ali tko normalan želi doplatiti sivu boju na dukcu??

Odvratna je tebi, nekome nije. Ne znam u cemu je problem...
 
Neobično da ima manje Nm od stare. Cijene su visoke, ali uvijek je bila skuplja od BMW-a. A prodaja će ići bez greške. To kupuju stričeki.
 
Odvratna je tebi, nekome nije. Ne znam u cemu je problem...
raspravljamo, ne znam u čemu je problem, najbolje da se svima sve sviđa ili barem ono što se viđa poGLAVIci..
 
raspravljamo, ne znam u čemu je problem, najbolje da se svima sve sviđa ili barem ono što se viđa poGLAVIci..

Ne raspravljamo. Odrasli covjek se cudom cudi kako se nekom svida neka druga boja koju je on okarakterizirao odvratnom. I to na motoru koji ga uopce ne zanima. I onda je problem u poglavici...
 
  • Like
Reactions: zoranm and glocke
Ne raspravljamo. Odrasli covjek se cudom cudi kako se nekom svida neka druga boja koju je on okarakterizirao odvratnom. I to na motoru koji ga uopce ne zanima. I onda je problem u poglavici...
izvini, motor je baš prekrasan, a pogotovo u ovoj sivoj boji, pravi ducati
 
Kao Benvejas moram reci da je Ducati siva prelijepa u odnosu na prajmer sivu u kojoj dolazi novi XR. :mrgreen:
Ljubomoran sam i na debljinu sjedista vozaca/suvozaca na MS
 
Meni je to jako zanimljiv i lijep motor ( ako se uopće može okaraktezirati lijepim nešto u enduro segmentu).
Treba je probati osobito zbog smanjenog okretnog momenta u odnosu na staru...
Na videu mi se čini da su koljena dosta savijena što bi mogao biti problem.