Ducati Multistrada V4

Cekaj, stara je 2 cilindra, eto gdje idu njutnmetri, ali zato je siri obim okretaja na kojima je upotrebljiv.
 
Najveca fora kod dukca mi je ovo muljanje sa kubikazom, a vidjeno je vec dosta puta..ova je sad kobajagi 1100 a za par godina bice 1200 pa onda 1250..derni odma najjace i mirna bosna :mrgreen:
 
Zadnja vilica je iznenadjenje i sigurno nije lipa kao mono ali je sigurno jaca
 

Attachments

  • Ducati-Multistrada-V4-testing03.jpg
    Ducati-Multistrada-V4-testing03.jpg
    56.1 KB · Views: 109
I novom Stromu je smanjen moment, istina za 1 Nm ali mi je bilo cudno samim time sto nije povecan.
 
I novom Stromu je smanjen moment, istina za 1 Nm ali mi je bilo cudno samim time sto nije povecan.

Ugusise euro norme. Dobro je pa pad u snazi nije jos veci
A za moment MS V4, koliko sam vidio krivulje u videu, na 5000 rpm vec azvija oko 110 Nm, sto je sasvim solidna brojka... Moze smetati ljudima koji su navikli na pregrste momenta ispod 5000, ali V4 je svakako grijeh voziti tako nisko.
 
Ako ništa drugo, ja pohvaljujem dizajn auspuha, izgleda normalno za razliku od većine novih motora kod kojih izgleda ko rocket launcher.
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
S tim se dobila stabilnost,a i u proklizavanju,slicno ka na Stromu xt.,oces da padnes,a on neda...ispravlja sam... ;)
 
Jbt 170 konja u takvom motoru, cemu to 😯

Nekad je to bila top snaga za R1000 motor, a neki ni danas nisu puno dalje od toga
 
Nisam u Ducati vodama .Istina ,uglavnom iz financijskih razloga .Staru Ducati kramu sad mogu dosegnuti ali opet nije to to .Dobro ,kad bih se malo rastegnuo dohvatio bih nešto desetak godina staro .Ali... Ovo napuštanje desmodromike,kao dosegnuti limiti napretka ,pa onda ova zadnja vilica kao na dvajstletnim hondama serije 900 i cbru1000,pa takvu čeličnu je imao pretpotopni unitrak 550,auspuh ili ti ga top vrhunac očaja.Je ,silueta pretpotopnog deerbiga800 ,otkrivenje Apokalipse i njezinih jahača .Trendovi se mijenjaju ,znam i svjestan sam toga ,ali ...
 
Ma poceli su srati, sa monstera su izbacili cjevastu ramu i stavili alu...prvo su taj cjevasti dio sveli na minimum u odnosu na stari monster i sad na kraju izbacili skroz...i volan na monsterima je uvijek bio nizak, novi ce imati visoki...postao naked kao svaki japanac 🙄🙄
 
Nisam u Ducati vodama .Istina ,uglavnom iz financijskih razloga .Staru Ducati kramu sad mogu dosegnuti ali opet nije to to .Dobro ,kad bih se malo rastegnuo dohvatio bih nešto desetak godina staro .Ali... Ovo napuštanje desmodromike,kao dosegnuti limiti napretka ,pa onda ova zadnja vilica kao na dvajstletnim hondama serije 900 i cbru1000,pa takvu čeličnu je imao pretpotopni unitrak 550,auspuh ili ti ga top vrhunac očaja.Je ,silueta pretpotopnog deerbiga800 ,otkrivenje Apokalipse i njezinih jahača .Trendovi se mijenjaju ,znam i svjestan sam toga ,ali ...
Miro, jes to ti?
 
Kad sam ga videl na Krndiji na onoj njegovoj šklopociji mislio sam si prvo : da mu se predstavim i sklopom inicijalni kontakt ili..Ostalo je na promatranju s distance,bolje ovak. Međuostalim dopadaju mi se njegove HiFi sekvence i razmišljanja do neke nove prilike za kontaktom. 😂 :cool: 🍹
 
Motor je mrak i svida mi se. Jedino ne shvacam 170 konja i ceparke... al dobro... naci ce se kupac i za to...