Ducati radi maxiskuter ?!

vazno da ovaj zaprudanec vozi apriliu tuono i sad je faca jbt...  A sto se tice ovog modela Ducatija i njegovog skutera garantirano 100 posto nece biti skutera od tog proizvođača,barem ne u slijedećih 10 godina,jer mi jedan dobar prihatelj radi kao razvojni mehaničar kod njih i kaze da ne zna otkud uopće ta ideja!? a ako pogledate malo tko potpisuje dizajn ovog Scootstera sve će vam biti jasno,prema tome...
 
milanche said:
vazno da ovaj zaprudanec vozi apriliu tuono i sad je faca jbt...  A sto se tice ovog modela Ducatija i njegovog skutera garantirano 100 posto nece biti skutera od tog proizvođača,barem ne u slijedećih 10 godina,jer mi jedan dobar prihatelj radi kao razvojni mehaničar kod njih i kaze da ne zna otkud uopće ta ideja!? a ako pogledate malo tko potpisuje dizajn ovog Scootstera sve će vam biti jasno,prema tome...

sad si me razočarao.. :mrgreen:
jbg,.valjda će ipak BMW i Yamaha izbaciti te maxije..iako isti lik koji je potpisao dizajn ovog skutera,potpisao je i BMW,tako da sam zabrinut i za BMW.. :mrgreen:
ipak,nadam se da ti frend ima takav ugovor da jednostavno mora čuvati poslovne tajne..što će reći da je Scootster ipak u pripremi.. :mrgreen:
 
mv_agusta said:
nažalost neću imati para za to, ako ikada se pojavi na tržištu

ja bi više volio vidit 650ccm unutra i nekakvih 50-60ks uz max 200kg to bi bilo super, uz ovakav ovjes bio bi i više nego odličan

realno mislim da neće ducati napravit maxiscooter, prije će izbacit novi pantah nego maxiscooter :misli:

napisao sam to još prije skoro dva mjeseca :wink:
 
To se zove međuosovinski razmak  :shock:
 
Zapru said:
kolko ja znam, bar sa ovog foruma, opeli su se pokazali izdrzljiviji od japanaca  :mrgreen:
:LOL:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
marac_zg said:
nisam skroz skužio što je pisac htio reći,ali.. :misli:
ne zezam,niti sam se zezao kada sam ono napisao,i da,točno tako mislim.. 8)
ne želim imati lanac na svom skuteru i točka..zašto,obrazložio sam već nekoliko puta,tako da mi se ne da ponavljati..
a dio koji nisam shvatio iz tvog posta je taj na koji ja to točno način trošim energiju i vrijeme pisanjem svojih razmišljanja i želja.. :misli:  zadnji put kad sam provjeravao,forumi su bila mjesta upravo za razmjenu mišljenja i stavova,bila ona ista,slična ili različita.. 8)

jep,u pravu si..
ali,isto tako,ako su proizvođači već otišli dovoljno daleko u razvoju,možda neće skroz stopirati izlaske ovih modela,nego ih prolongirati za recimo,2011.,kad bi kriza i recesija trebale biti iza nas..uostalom,već su neke velike zemlje izašle iz recesije, samo da se proširi taj trend i bit će ok.. (y) (y)
a ionako ne mislim kupovati novi skuter prije 2011/2012.,tako da.. :mrgreen:

Jednostavno moram citirati ovaj dio posta iz 2009. godine  :mrgreen:
 
http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/newsresults/General-news/2013/December/dec1613-Ducati-officially-dismisses-scooter-rumour-again/?id=142564

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Aj onda se opet vidimo za jedno 4-5 godina na ovoj temi....

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

 
milanche said:
vazno da ovaj zaprudanec vozi apriliu tuono i sad je faca jbt...  A sto se tice ovog modela Ducatija i njegovog skutera garantirano 100 posto nece biti skutera od tog proizvođača,barem ne u slijedećih 10 godina,jer mi jedan dobar prihatelj radi kao razvojni mehaničar kod njih i kaze da ne zna otkud uopće ta ideja!? a ako pogledate malo tko potpisuje dizajn ovog Scootstera sve će vam biti jasno,prema tome...
Bravo. Vidoviti Milan. :wink: :mrgreen: :naklon: :naklon: :naklon:
 
joke said:
DucatiScooterOB%20abajo.jpg


Govorka se da će prototip biti predstavljen na sajmu EICMA u Milanu, ove godine
Isto tako kalkulira se o zapremnini od 650 do 850 ccm, šasiji cijevne konstrukcije, kotaćima od 16'', sekvencijalnim mjenjanjem brzina zajedno sa mogučnošču potpuno automatiziranog variomatskog prenosa, završnim prenosom putem zupčastog remena....

Zna se i ime skutera, Scootster, koje je složenica od Scooter i Monster, modela čije če motor kao osnovu koristiti

U svakom slučaju, moramo pričekati do 11. mjeseca za potvrdu informacije.
Joke ima li novitadi nakon 10g.? :LOL:
Ti se baviš s skuterima, pa.......... :misli: :)