Ducati servis

robi1kenobi

New member
Uskoro imam veliki servis pa me zanima koga preporucate - Tonci ili Motobox? Ak imate iskustva s navedenim servisima napisite ih ovdje
Moze i neki neovlasteni, samo mi je bitno da se servis odradi kvalitetno. Vidim da dosta ljudi brije na Trst i te fore, s tim mi se ne da zajebavat.

Hvala
 
robi1kenobi said:
Uskoro imam veliki servis pa me zanima koga preporucate - Tonci ili Motobox? Ak imate iskustva s navedenim servisima napisite ih ovdje
Moze i neki neovlasteni, samo mi je bitno da se servis odradi kvalitetno. Vidim da dosta ljudi brije na Trst i te fore, s tim mi se ne da zajebavat.

Hvala
U Toncija sam od 2007me. S s2r 1000 10godina, sa stricom od 2014te. Zadovoljan. Zadnjih godina samo bajk posaljem iz Dbk, on ga vrati. Sve 5.
Motobox, nisam nikad bio, al kao sto i vecina odje pisu, cuo sam pozitivna iskustva.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
Hvala na odgovoru.

Ovo pitanje sam postavio jer sam na par mjesta procitao da ekipa kritizira Toncija, no bez ikakvih objasnjenja. Iako sam procitao puno vise pozitivnih iskustava. To je valjda istovjetno onome kako hrpa ljudi sere po Ducatiju, a vecina tih kriticara nikad nije ni sjela na jednog.  :mrgreen:
 
Hjebote  :LOL:
Daj netko nes konkretno, moze i na PM
Najradije bih si sam napravio servis, ali servisni manual kosta oko 700 evara jer moras ubost za sve modele Ducatija od 2012.-2017. A i nije da sam neki mehanicar, ali brzo ucim  :mrgreen:
A opet, htio bih zig u knjizicu kod eventualne prodaje (mada vidim da se isti Ducatiji vrte po oglasima sezonu-dvije - tak da sam svjestan da sam se ozenio)
 
žig nije problem falsificirat, budući sretni vlasnik ionak kujca ne kuži dal drekpumpa dela kak treba

budimo realni, servisiro To ili ne, nema razlike

ne bacaj pare, pojedi popij plati misu i teraj, dukati servis je prevara

ozbiljno



Srki
 
Ha tak mozemo reci da je svaki servis prevara. Pogotovo ovlasteni. Ali kaj je tu je

Ma ionak sam svjestan da to nebum prodal sam tak. Ako ikako.  :mrgreen:

Ak idem sam radit (kaj mi je i najbolja varijanta, prek zime cu imat hrpu vremena) - moram iskemijat service manual, dijagnostiku (hardware nije problem, ali ne znam kaj sa software-om) i alat kaj mi fali.
Ukoliko je netko zainteresiran za kupnju service manuala javite da podijelimo troskove.
 
Nikad nisam vjerovao u teoriju da ista bolest napada ljude istih imena... ali zato je tu forum da me tome nauci. :mrgreen:

Kad vec ides s takvim pretpostavkama prema servisu, mislim da je najbolje da sve napravis sam. Srki je uvijek tu da uskoci ako zapne.  :mrgreen:
 
Covjek uci dok je ziv. Zena i dulje  :mrgreen:

Ja cesto vidim iste osobine kod ljudi istog imena, npr. - svaka Petra je drolja, svaki Damir je udlu, svaki Mate ima velku glavu  :LOL: (koju velicinu kacige nosis kad smo vec kod toga  :mrgreen: )

A nekak mi je normalno da ocekujem da se servis odradi vrhunski ak cu vec pljunut 4-5 soma kn za isti. Ak je mogucnost zajeba velika, radije za te pare kupim dijelove i jos nadodam za alat, dijagnostiku i ostale pizdarije pa pimplam doma sam pomalo
 
Pa da, to ti i govorim, zasto riskirati zajeb za veliku lovu ako sve mozes sam. (y)

Kacige su mi L. Osim od bicikla, ta je M. :mrgreen:
 
mate said:
Pa da, to ti i govorim, zasto riskirati zajeb za veliku lovu ako sve mozes sam. (y)

Kacige su mi L. Osim od bicikla, ta je M. :mrgreen:
Ti si Mate amater, ja xl nosim :D

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
robi1kenobi said:
E ti si pravi Mate onda  (y) :mrgreen:
Hahaha!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
mate said:
Pa da, to ti i govorim, zasto riskirati zajeb za veliku lovu ako sve mozes sam. (y)

Kacige su mi L. Osim od bicikla, ta je M. :mrgreen:

Ne rise bumbar se dvaput odmara kad oblijeće tvoju lubenicu

Po novom GUPu Bandič gradi na tvojoj glavi umjesto na Hipodromu


Srki
 
Odakle si? Javi na pp ako si prema jugu. Mogu ti preporuciti jednog servisera.

32e03c6ec02a0c9c295eb55518aa1a34.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne možeš fulat ni kod jednih(Tonči ili Motobox).  (y)

Pusti ove vucibatine šta te zajebavaju a ovlašteni servis nisu vidli ni u prolazu  :mrgreen:

Nazovi oboje, vidi koji te mogu prije primit i riješi servis  (y)
 
kiki.o said:
Ne možeš fulat ni kod jednih(Tonči ili Motobox).  (y)

Pusti ove vucibatine šta te zajebavaju a ovlašteni servis nisu vidli ni u prolazu  :mrgreen:

Nazovi oboje, vidi koji te mogu prije primit i riješi servis  (y)

+

Odi gdje ce te prije primit. Bio kod jednih i drugih, samo mogu pohvale rec. Motobox mi se cini da se jos uhodavaju, malo sam duze cekao nego sto sam ocekivao da ce bit  ali sve korektno odradeno.