Ducati Street Fighter v4

Pa znas da mi je i to palo na pamet ali mislim da su bili neki radovi, mozda Jurjevska.😂
 
Evo da se i ja prijavim u temu :cool:

ugR7Net.jpg


Napravljen prvi probni đir, taman da Tonči može odradit svoje :mrgreen:
😍😍😍
Jel to ‘onaj’ jedini sa njuškala?
 
Last edited:
predivni su...a cijenu necu komentirat....nemam para ni za komentirat a kamoli kupit 🤣🤣
 
  • Like
  • Haha
Reactions: pamzor and Matek
danas sam ga prvi put vidio uzivo, benzinska u senju. moramo priznat da sam odusevljen kako motor izgleda. drukciji nosac tablice, kratke retrovizore i neku grafiku je imao na prednjim plastikama. ali motor je bas wow
 
  • Like
Reactions: stipe_zxr
Vlasnici (prošli ,sadašnji, budući) kakve su zamjerke na stroj i na što treba obratiti pažnju ? Nekakav uvoz se sprema pa da znam što gledati osim uobičajenih potrošnih stvari...
Znam znam talijansko smeće i tako to ali nema razuma kad duša želi .... :mrgreen:
 
Nikakvu manu nema, ili ju ja nisam našao u tih par tisuća sto je bio kod mene. Ide odlično, koči odlično, izgleda odlično, iznenađujuće je udoban za takav tip motora

U odnosu na Tuono Factory koji imaš:
udobniji - nije to ništa radikalno, ali malo nizi fuzići malo viši volan i sl.
Ide bolje od Tuona, osim iz nule, gdje ide Tuono ipak malo bolje(ili je takav dojam).
Ima bolji QS
Ima malo pregledniju tablu
Tuono ima bolji zvuk serijski(iako i dukac ima dobar)
Tuono ima bolju zastitu od vjetra - ali marginalno
Tuono lakse ide na zadnji :)

Ono sto po meni je minus su ciganske postavke koje prate sve motore danas - plastični crni blatobrani, nema suho kvacilo, nema nista sto je nekad SF S imao... Jbg, moraju negdje pare namaknut kasnije. Nije ovo problem Ducatija samo, takvi su svi danas(npr isti qrac i na Tuono Factoryu - neobojani mat crni blatobran, mojne me jebat)

Ovo su sve pizdarije ko i usporedba jel bolja Scarlett ili Jessica, ako ti se svidja, samo bez straha, uzmi i uživaj.

Oba imaju neka ograničenja - što zbog euro normi što zbog snage - postoje druge mape pa to staviš ako želiš

Ove bluetooth pizdarije ne pratim nisam spojio ni jedan motor na to pa neznam šta bih rekao na to

Tuono mi je nemali broj puta znao ne prepoznat kod kljuca, pa traži da upises kod - maknes kljuc, vratis, bude ok, ali dukac nije imao takvih glupih bugova

Za eventualne boljke V4 mašine i samog SFa, pregledaj ducati.ms, na podforumu za SFa imaju sve potrebne info.

Sretno