Ducati Streetfighter 1098 S

Ima jos lijepsih modela 😂😂😂
Screenshot_20210120_090339.jpg
 
daj nemoj se blamirati..kužim da nemaš ukusa, ali svoje (ne)znanje zadrži za sebe
o ukusima se neraspravlja,i tko si ti da,nekome govoris jel ima ukusa ili ne.

a sto se tice ventila,snage motora i ispusnog sistema,je onako kako sam ja napisao,tako da nemoj pisati gluposti,ti si taj koji se blamira,pises o necemu oko cega nemas pojma,moj savjet ti je da nazoves ili odes do vk,znas vec kod koga,pa neka ti covjek,malo objasni te stvari,kad vec kao sto sam rekao pises gluposti o necemu o cemu nemas pojma.

al dobro,sve je to za ljude,ja tebe necu vrijedati,kao ti mene,niti se spustati na taj nivo,pogotovo ne preko tipkovnice,jer to rade picke i kukavice,a ja nisam takav,kada nesto budem htio,onda cu ti to doci reci u lice,a onda cemo malo drugacije pricati,i ovo sada nisu prijetnje,niti ti se zelim prijetiti,nego objasniti kako neke stvari kod mene funkcioniraju.

vise ti necu nista pisati,niti odgovarati na tvoje gluposti,samo me ostavi na miru,ja tebe nediram,nemoj niti ti mene i sve ce biti okej,ti si pokazao svoje lice,kakav si covijek!
 
nije da branim čipsara i fakat je bezobrazan :)

al daj mi onda molim te malo obrazloži zakaj se svaki drugi er6 koji je stavio aftermarket spuh razletel .... zakaj gotovo svaki motor samo stavljanjem bilo koje šuplje cijevi ide lošije bez kvalitetnog remapa, drugog filtera itd.....
 
za er6 ili bilo koji drugi motor,stavljanje samo aftermarket auspuha,nebih smijelo nista biti masini,niti se razletiti,.

ovo drugo pitanje,zasto ide losije motor sa supljom cijevi,iz jednog jednostavnog razloga,a taj je da je tvornicka mapa podesena za originalni ispusni sistem koji je na motoru,promijenom samo topa(slip-on),dobije se samo zvuk nista drugo,tek kada se stavi na stol,podesi,druga mapa,e onda je to druga prica,ukratko,za detalje se javi tiboru,on je strucnjak.:mrgreen:


e i da ta slovenska suplja cijev,kako ju vi nazivate,nije bas to samo suplja cijev,ima nesto u njoj,osobno imam grane+akrap slip-on+kn filter,full protocan ispusni sistem,race softwer,ugl lijepo ide motor sa tom supljom cijevi.👍
 
o ukusima se neraspravlja,i tko si ti da,nekome govoris jel ima ukusa ili ne.

a sto se tice ventila,snage motora i ispusnog sistema,je onako kako sam ja napisao,tako da nemoj pisati gluposti,ti si taj koji se blamira,pises o necemu oko cega nemas pojma,moj savjet ti je da nazoves ili odes do vk,znas vec kod koga,pa neka ti covjek,malo objasni te stvari,kad vec kao sto sam rekao pises gluposti o necemu o cemu nemas pojma.

al dobro,sve je to za ljude,ja tebe necu vrijedati,kao ti mene,niti se spustati na taj nivo,pogotovo ne preko tipkovnice,jer to rade picke i kukavice,a ja nisam takav,kada nesto budem htio,onda cu ti to doci reci u lice,a onda cemo malo drugacije pricati,i ovo sada nisu prijetnje,niti ti se zelim prijetiti,nego objasniti kako neke stvari kod mene funkcioniraju.

vise ti necu nista pisati,niti odgovarati na tvoje gluposti,samo me ostavi na miru,ja tebe nediram,nemoj niti ti mene i sve ce biti okej,ti si pokazao svoje lice,kakav si covijek!
je, kak da ne, tak to ide, deneš neku limenku sklepanu pri frendu v garaži, naljepiš docdyno nalju na moped i same gasssssss, sigurno to i doktor tak preporuča, kakvo štelanje, kakve pizde materine, to je za pyćkice i neznalice

nazovi si ti ovog od kojeg si kupio ovu svoju savršenu desetku i pitaj ga kolko puta ti je motor bila lapo lapo i kolko puta su švasali ramu, možda ti prizna 🤣 🤣 🤣 🤣
imao si priliku da mi sve sasuješ u facu, dapače, bio bi red da si mi platio pivu dok si dolazio po motor jer sam ti se raspitao o njemu i dao ti informacije, koje doduše nisi znao iskoristiti na dovoljno pametan način, ali opet nije moja krivnja što si tup ko sredju

ukusi i jesu da se po njima pljuje, kupio si najružniju ninju ikad napravljenu, taj model je ružniji čak i od ovog zadnjeg
 
izgleda da su tebi svasali glavu,opet pricas gluposti.

nisam rekao da se netreba stelovati itd...

ajde pivo ti mozda i platim,ako budem dolazio vozit marof.

jbg ga ti jel ti znas ista drugo osim vrijedati,sta ti je taj sredju sada skrivio?

mene mozes vrijedati i govoriti,sta god hoces,al zelenka nediraj,ruzan je sa tvornickim spuh,ali ovo sto ja imam je druga prica,uostalom svaki je zelenko lijep na svoj nacin.:mrgreen:
 
što je najžalosnije, ne pričam gluposti, ali ako ti je tako lakše..
nisam raspoložen za pivu s tobom, ak me vidiš, slobodno me cimni pa mi sasuješ u facu sve što me ide, nemam problema s tim
sredju ti je dečko??