Ducati

sars

Guest
Postovanje ljudi, imam jedno pitanje pa ako zna ko odgor. Naime zamima me koliko kostaju redoviti servisi na ducati motociklima, konkretnije monsters 620, 695.

Hvala, s4rs
 
hehe, ima ljudi koji će ti znati na ovo odgovorit...samo čekaj!

by the way, i ja bi jednog s4rs  :mrgreen:
 
bok, ja bih vozio ducatia, al zanima me koliko to kosta...

kosta sine, kosta...

il ces ga vozit il neces.. to ti je odgovor
 
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,18617.0.html

ovdje ti je bilo rasprave o tome i zakljucak je taj da ako uopce se strašiš koliki ce biti servis onda......  :misli: :mrgreen:
 
možda i nije cijena servisa na kraju problem...(kupi ho (y) (y) (y)ndu)
 
Ak ćeš razmišljat na takav način, nećeš nikad vozit ništa.
Porez, gume, ulje, filter, registracija... Skupo. Sve je skupo! Ako imaš srce, onda te baš briga jel servis na Ducatiu skuplji ili jeftiniji za 100-200 kuna. Ono kak se ti osjećaš je puno bitnija stavka u životu.
Ducati, Yamaha, Honda, Kawasaki... Tako nebitno!
 
demza said:
miro, daj otvori servis.. cijene su ti A1 (y) :mrgreen:
evo, za utjehu, prvi servis na 1000km  mislim da košta 1790 kuna. Jel puno? Ne ak imaš i voliš.

svi koji se razumiju u tehniku rekli su mi da se okanem igrarija podešavanja dezmodrimike i lijepo odem u zg. poslušat ću ih.  dakle, ništa od mog servisa. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
miro said:
evo, za utjehu, prvi servis na 1000km  mislim da košta 1790 kuna. Jel puno? Ne ak imaš i voliš.

svi koji se razumiju u tehniku rekli su mi da se okanem igrarija podešavanja dezmodrimike i lijepo odem u zg. poslušat ću ih.  dakle, ništa od mog servisa. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


covjek hoce jeftino proc.. pruzi mu svoje usluge :mrgreen:
 
ma ne, dobro je da čovjek pita, jer i ja sam pitao pa su me mnogi isprdili, a toj jedno sasvim normalno pitanje nekoga tko hoće kupiti takav motor, a nema love na ko šodera na cesti. Uglavnom, zaključak je: to je jako skupo. Bez većih problema možeš dogurati do 10000 kuna na servisu.
 
miro said:
ma ne, dobro je da čovjek pita, jer i ja sam pitao pa su me mnogi isprdili, a toj jedno sasvim normalno pitanje nekoga tko hoće kupiti takav motor, a nema love na ko šodera na cesti. Uglavnom, zaključak je: to je jako skupo. Bez većih problema možeš dogurati do 10000 kuna na servisu.

zato i napisah da se za ducati ne pita ;)
 
miro said:
evo, za utjehu, prvi servis na 1000km  mislim da košta 1790 kuna. Jel puno? Ne ak imaš i voliš.

svi koji se razumiju u tehniku rekli su mi da se okanem igrarija podešavanja dezmodrimike i lijepo odem u zg. poslušat ću ih.  dakle, ništa od mog servisa. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Krvava ti issa prvi servis 1790 kn pa od čega ja ti vaši Ducati.Od dukata ili??? Pa ko to može priuštit.Nije ni čudo da si jednom prilikom reka da moraš plakat punici da nemaš para he,he  :mrgreen:  :mrgreen:
 
ako se ne varam prvi servis za japance nešto je malo jeftiniji...s naglaskom na malo...
 
shonyo said:
Ak ćeš razmišljat na takav način, nećeš nikad vozit ništa.
Porez, gume, ulje, filter, registracija... Skupo. Sve je skupo! Ako imaš srce, onda te baš briga jel servis na Ducatiu skuplji ili jeftiniji za 100-200 kuna. Ono kak se ti osjećaš je puno bitnija stavka u životu.
Ducati, Yamaha, Honda, Kawasaki... Tako nebitno!

:mrgreen:  :mrgreen: Fale ti nule
 
bruno said:
ako se ne varam prvi servis za japance nešto je malo jeftiniji...s naglaskom na malo...
Pa eto mene doša za moga 520kn prvi na 1000km i 520kn drugi na 6000km.Sada bi me ovaj na 12000km treba doć oko 1000kn.To baš i nije mala razlika  :misli:
 
Mi se čini da se bude ova tema razvukla jako,jako dugo!  :mrgreen:

Kolko čujem ljude znaju biti papreni servisi a opet ove cjene koje vidim mi ne izgledaju tak strašno?  :palacdolje:
 
ja mijenjam ulje svakih 5000, a desmodronika se štela svakih 10000. malo je skuplje to štelanje desma, ali sve ti je to tu negdje...
 
darkovsky said:
:mrgreen:  :mrgreen: Fale ti nule
A gle, znam da će me na BMW-u servisi koštat podosta više od Suzukia kojeg sam imal. Al će mi i srce bit na mjestu jer bum znal da imam ono kaj hoću.
A taj feeling ti ništa ne može zamjenit.
 
Mene je moja kostala,toliko da san moga komodno novoga Z1000 kupit !
I jos svako malo nesto iman radit!

Gusti se placaju!!!


(kupit cu 748 do ljeta)