Dukatiji iz moje radionice

Dodje motor na farbanje. Skinem oklope, a ispod - trafo stanica.
Ima dva kvacila izgleda. Prvo do 6000 obrtaja, a drugo posle.
IMG_20220816_105519_HDR.jpg

IMG_20220816_105525_HDR.jpg

IMG_20220816_110900.jpg
 
Super Cub (y) Tvoja je baza nešto drugo? Nemoj rec da ćeš to radit? To i ja razmišljam... ali čekam ako će doć Hunter Cub u EU, taj bi triba bit puno bolji za preradit za lov na zombije.
 
Super Cub (y) Tvoja je baza nešto drugo? Nemoj rec da ćeš to radit? To i ja razmišljam... ali čekam ako će doć Hunter Cub u EU, taj bi triba bit puno bolji za preradit za lov na zombije.
Nije super Cub, vec neka starija varijanta. Osnova je slicna. Vetrobran sam uzeo nov letos u Grckoj. Nova linija je malo ostrija i lepsa. Sve ostalo sto se razlikuje cu isprintati i odliti od karbona. Tockovi idu drugi, 18 cola. Druga viljuska napred, idu diskovi. Zadnju cu napraviti novu. Tako da ostaje ram i masina od stare Honde, a i ram cu iseci.
 
  • Like
Reactions: alpine and MA-Zvone
Vidim da se moja estetika ne dopada svima, pa da pojasnim, ako nisam vec ranije. Ja sam bio Cigan , ali sam doziveo transformaciju.

Nekada sam bio Cigan,
a sada sam Rom.
Kakva divna promena
u zivotu mom.

Transformacija se desila, ali je estetika ostala ista i kako vidim dopada se samo nama Romima, ili onim koji malo naginju na tu stranu.
Belcima ostavljam valere sivog. Lepo je i to, ko voli.
 
Cestitke na trudu i sarolikosti kad te veseli

Ima na njemu detalja za stavit na jos 4 motora ali postujem tvoj izbor

I moj prijedlog za iduci poduhvat

1665771658896.png


Zafrkanciju na stranu to sta radis izgleda jako dobro a to sta sam ja jednobojan to je druga prica
 
Lol, bez riči sam... jedva stignem kliknit lajk 🥰