Dunlop GP Racer D209 iskustva...

sTRATOS

New member
...o ovoj gumi mislim ih ugraditi na svoj 600RR u smjesi S/M

...ljudi pomagajte... (y)
 
Ako uspiješ doć do granica te gume onda kupuj trkaće pa na grobnik.  :mrgreen:
 
Jojo Reborn said:
Ako uspiješ doć do granica te gume onda kupuj trkaće pa na grobnik.  :mrgreen:

:palacdolje:ja sam pitao za iskustva a ne upadice, ti traži granice a meni tribaju iskustva o spomenutoj gumi :yoman:
 
sTRATOS said:
:palacdolje:ja sam pitao za iskustva a ne upadice, ti traži granice a meni tribaju iskustva o spomenutoj gumi :yoman:
Iskustva traži sam a ja san gume vozia i sve pet.
 
Trkača guma homologirana za cestu.
Je li ti treba za stazu?
 
sTRATOS said:
...o ovoj gumi mislim ih ugraditi na svoj 600RR u smjesi S/M

...ljudi pomagajte... (y)

Dobra guma, ja sam cijelu prošlu sezonu vozio na njima... vozio sam i na grobniku, potrošio nekoliko setova  i jako sam zadovoljan. 

ako se misliš voziti po cesti guma je odlična, a također i za stazu ali ne do nekih pre ludih vremena...

kupi gume, bit češ zadovoljan.
btw... imam ja jeden rabljene ako želiš
 
predobra guma... drzi ko moment ljepilo  :mrgreen:

ali za po kisi... katastrofa  :palacdolje:

 
E to je već bolje puno fala ljudi :peace:
Ne treba mi za stazu, ponekad samo rekreacija više za Jad. magistralu. Do sada sam vozija na 002 Street Racing-u neznam koja je razlika između spomenutih guma, a živi bili pa vidili!
Kakva je za ugrijati 209??? (y)
 
sTRATOS said:
E to je već bolje puno fala ljudi :peace:
Ne treba mi za stazu, ponekad samo rekreacija više za Jad. magistralu. Do sada sam vozija na 002 Street Racing-u neznam koja je razlika između spomenutih guma, a živi bili pa vidili!
Kakva je za ugrijati 209??? (y)

Ako misliš na 209 GP racer, guma se brzo zagrije na radnu temperaturu i možeš uživati u čarima zavoja magistrale... (y)

A ako si mislio na GP209, njoj treba duže da se zagrije na radnu temperaturu jer je trkača guma.
 
GP209 ne bi preporučio po magistrali kad je hladan asfalt.Kao što je Duymas rekao to je trkača guma za stazu.
 
ja sam stavija polovni gp racer naprijed, vozen na grobniku prije nego sam ga ja stavija, i napravija sam od tada  cca 8-10000 km i sad je vec za u smece(moga sam je i vec prije zamijenit posto je dosta otisla u 'špic')
 
Da da i mislim na 209 GP racer nikako na GP209 znam da je to trkaca guma!
Jucer su mi se poile 002 SR na magdaleni :cbanana: ma pod hitno triban nove!!! (y)
 
sTRATOS said:
Da da i mislim na 209 GP racer nikako na GP209 znam da je to trkaca guma!
Jucer su mi se poile 002 SR na magdaleni :cbanana: ma pod hitno triban nove!!! (y)

Magdalenaš,ha (y)..