Dunlop gpr alfa

VOPA

Active member
Ima li tko iskustva s navedenim gumama (alfa je ono grčko, kakvo li već slovo, ne merem ga naći na tastaturi)? E, da, gume na boku imaju žutu točku, znači li da je to medium mješavina, ili što?
 
na RS125 znaju doc kao prva ugradnja. Po cesti su meni bile bas ok. zuta tocka (ako je puna zuta tocka) znaci da se prilikom montaze ta tocka okrene na dio felge koji je najtezi. Uglavnom, ne moras se zamarat s tim :mrgreen:
 
Shokrefumi said:
na RS125 znaju doc kao prva ugradnja. Po cesti su meni bile bas ok. zuta tocka (ako je puna zuta tocka) znaci da se prilikom montaze ta tocka okrene na dio felge koji je najtezi. Uglavnom, ne moras se zamarat s tim :mrgreen:
kaj se ne okrene ta točka na mjesto gdje je ventil  :misli:
 
Veky said:
kaj se ne okrene ta točka na mjesto gdje je ventil  :misli:

Onda trebas hrpu utega po felgi da ju izbalansiras...
 
Imam ih ja na motoru i sasvim ok su za po suhome, za po vlaznome lizgaju dosta. A zoltih tockica nisam primetio.I cudna stvar je da i predna i zadnja guma imaju iste sare. Zadvoljan sam od niv ali sad planiram staviti Mischelin Pilot Power
 
Veky said:
kaj se ne okrene ta točka na mjesto gdje je ventil  :misli:
Dunlop navodi da je tako, bar sam tako pročitao na njihovim stranicama dok sam imao Dunlopove gume na motoru.
 
na D209 i D211GP kud god okrenes skoro pa na isto dode. Zato kazem, netreba se bas previse zamarat s tim.