Dva kotača paparazzi

Holle said:
Evo dečko je  kulturno "strugao " pa ako se prepozna nek ima dobar wallpaper :) ( Makarska rivijera)

baj the vej ako se propozna ima i slika u većoj rezoluciji ;)

...dobar kadar, baći svaka čast na rušenju.... (y) (y)
 
Danas, ista ulica  :mrgreen:
 
Nitko ne škica tuđe mopede, evo ja ću. Za početak, najbolji, najjači, naj sve, ultra alfa omega uffff samo avantura samo na put samo advenčr ništa autoput ništa utabane staze švicarski nožić među mopedima, ne vidim ga se često kad sam na cesti, možda svakih 5 do 10 minuta, ali kad ga vidim, pretrnem.

xhSBd5q.jpg


iqbKAIB.jpg


8FU8Wq9.jpg


DPzmVVR.jpg


jiROBtX.jpg

Squid Max :D

zwfDe9w.jpg

Šećer na kraju naravno.
 
Ovo je u Opatiji ako se ne varam. Imam i ja sliku tog motora negdje, samo tad još nije imao tablicu...
I mislim da je 749, na slici se ne vidi, ali prilično sam siguran da je pisalo negdje, a i ima dvostruku vilicu iza.

 
A i vilica je mijenjana. 999 i 749 nemaju radijalna kliješta. Baš sam sad guglao (jer je to zanimljivije nego raditi) i slična su novijim monsterima ili panigaleu, ali nisu baš ista skroz ta kliješta...
Uglavnom, sklepanac neki. U svakom slučaju izgleda drukčije i svakako zanimljivo, ali nisam siguran da mi se sviđa baš...
 
pinetree.rg said:
A i vilica je mijenjana. 999 i 749 nemaju radijalna kliješta. Baš sam sad guglao (jer je to zanimljivije nego raditi) i slična su novijim monsterima ili panigaleu, ali nisu baš ista skroz ta kliješta...
Uglavnom, sklepanac neki. U svakom slučaju izgleda drukčije i svakako zanimljivo, ali nisam siguran da mi se sviđa baš...
meni se bez guglanja čini da su prednje vilice od eReSVea  :misli:  :mrgreen:
 
Decko nema za rukavice :)
 
Evo jedan tekstualni paparazzi, jer naravno, kako to uvijek u životu biva, al baš uvijek, kad ne izađeš iz kuće sa fotoaparatom, prvo šta vidiš iza ugla je nešto šta za bi baš htio okinut fotku.

Neki motorin je jučer prošao, ja bi rekao "čoper" ali naravno ne pravi nego onako, kućna radiona, ali fora, zanimljivo za vidjet, ručke visoko, ali ono šta bi bilo super za fotku je vozač, očekuješ krom padelu na glavi u kožni prsluk i ostale "live to ride, ride to live" klišeje, ali ovaj momak je imao - predator kacigu hahah. To nisam još vidio, do jučer, ali nemam dokaze.

Pozdrav neznanom Easy/Predator Rideru, malo specifična kombinacija stilova ali neka nema veze  :LOL:
 
Ovog sam slikala taman kad je gazda nailazio  :embarrassed: :mrgreen:

Cudno smo se samo pogledali
 
Zamrlo? Pa šta je ovo, neki mulj, neko dno?  :? Jučer ošo malo na Grand Prix Circuito de Kikovica, došao sam kasno, pred kraj vozikanja.

R2zzWRa.jpg


5Ud8UBt.jpg


VxjiwN2.jpg


RhK7Yup.jpg

Jorketz Lorenzo Racing School

iv5sOnD.jpg


TUos1hT.jpg

:LOL:

YJKGjrM.jpg