Dva motocikla za cijenu jednog

Scarface

New member
http://www.moto.hr/sport/698/2007/02/15/dva-motocikla-za-cijenu-jednog/#more-698
 
odlična ponuda!! (y) još pogotovo kad je u igri provjeren agregat sa RSV-a 1000 :D :D :D
 
Odlična ideja i samo je bilo pitanje kad će to netko napraviti.
U principu,šta bi nam falilo da kupimo npr.R 1000,a kad idemo na put da stavimo višu masku,drugi volan i još par estetskih detalja koji bi motor napravili u atraktivnog streetfightera sa kojim bi se moglo i na ozbiljniji put. !
 
Zgodno.....stvarno dobra ideja...
Cudim se da nekom prije nije palo na pamet
 
svaka cast onom koji je to izmislio
za sat vremena 'velika' promjena (y)
 
gor@n said:
svaka cast onom koji je to izmislio
za sat vremena 'velika' promjena (y)

Pa i nebi reko da je tak "velika" samo malo izmjenjen polozaj tijela i veća zaštita od vjetra a ostalo sve ostaje na istom  (y)
 
Goran zzz said:
Pa i nebi reko da je tak "velika" samo malo izmjenjen polozaj tijela i veća zaštita od vjetra a ostalo sve ostaje na istom  (y)
zato i je velika pod navodnicima  (y)
 
gor@n said:
zato i je velika pod nazivnicima  (y)

a i kad pogledaš na mog Tuona staviš oklop i sportski volan i imaš Mille (y)
a i ne vjerujem da bi to trajalo više od sat dva (y)
 
Goran zzz said:
a i kad pogledaš na mog Tuona staviš oklop i sportski volan i imaš Mille (y)
a i ne vjerujem da bi to trajalo više od sat dva (y)

Istina. To bi bilo zanimljivo.  :misli:
 
da na kojem se ljudi uce voziti, to bas i nije tak bajno...

najljepse ga zglancam, i za sat vremena ja koda je u cernobilu bil  :palacdolje:
 
zizi said:
da na kojem se ljudi uce voziti, to bas i nije tak bajno...

najljepse ga zglancam, i za sat vremena ja koda je u cernobilu bi:palacdolje:

a to sam ti ljepo reko za CBF-a da ga zglancaš dofuraš ga prek ceste u mogu garažu ljepo ga pokrijemo sa plahtom i miran si lijepo je na toplom a tak ga imaš u hladnog garaži  :misli: a ak ga netko od kandidata treba me lahko tvoj buraz nazval i ja ga odmah zvadim van  (y)
 
ideja dobra, novaca poprilično, za naše prilike previše. Nećže to nitko kupit najvjerojatnije, naravno iz naših krajeva, jer mi samo znamo za pokojeg bmw-a, 4 japanca i ducati 1098... ali to je isto japanski proizvod... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Zakon ideja i super realizirano!
Sad kad svi proizvodjaci pocnu picit motore-transformerse....ono motor,a moze bit i ves masina......a mos i kobasice punit s njim :LOL:
 
lijep motorin  :)