dvodjelni kombinezon razliciti brojevi

Faber

Well-known member
Zanima me moze li se kombinirati razliciti brojevi..tipa dvodjelni Dainese laguna seca 54 imam..hlace mi odlicne al jakna full uska..
Moze li onda recimo jakna 56?
Ne znam jel onda pase patent?
 
Zanima me moze li se kombinirati razliciti brojevi..tipa dvodjelni Dainese laguna seca 54 imam..hlace mi odlicne al jakna full uska..
Moze li onda recimo jakna 56?
Ne znam jel onda pase patent?
Da , u krajnjem slucaju promijenis patent
 
odgovara,meni je isto,donji dio 2xl.,a gornji 3 xl. :)
 
Ja imam isti,al to danas sve odgovara mislim,pa nekad nosim kozne hlace i textilnu jaketu,i odgovaraju patenti za vezivanje i sve...trebas uklopiti... ;)
 
Aa...ma nisam znao.Bas cu probat u frenda broj veci jaknu..isto Dainese samo ima beki drugi model.
 
Pa najcesce su patenti iste duzini ako su brojevi unutar +-1. Meni su hlace dva broja razlicita od jakne i tu se može zatvoriti ali jedan patent je vec pri kraju dok drui ima jos prostora (nisu iste duzine).
 
e pa to me baš zanimalo..za patent...super..da danas sutra mogu nabavit jaknu 56 pa spojit sa hlačama 54.Čudo jedno..prvi put da mi hlače pašu a jakna ne haha.Doduše u par dana sam dosta i rastegao gornji dio kombinezona pa sad mogu disat haha
 
Imao jedno vrijeme istovremeno kozne jakne MTECH 54 i Dainese 54 i Dainese kozne hlace 56 i 54. Spojivo bez preinaka jer su patenti isti.

Do 1 broj razlike (ako su patenti isti, a gotovo sigurno jesu ako je ista firma jakne/hlaca) nema problema, ako bi razlika u brojevima bila veca, bit ce i veca razlika u duljini patenta pa nece biti simetricno spojeno, ali i tada ce se zapravo moci spojiti.
 
ako ti patent ne paše javi se pa da to sredimo
ma to sam za ubuduće mislio...zasad samo rastežem gornji dio hahaha.Hvala..javim se
Imao jedno vrijeme istovremeno kozne jakne MTECH 54 i Dainese 54 i Dainese kozne hlace 56 i 54. Spojivo bez preinaka jer su patenti isti.

Do 1 broj razlike (ako su patenti isti, a gotovo sigurno jesu ako je ista firma jakne/hlaca) nema problema, ako bi razlika u brojevima bila veca, bit ce i veca razlika u duljini patenta pa nece biti simetricno spojeno, ali i tada ce se zapravo moci spojiti.
ma to sam i kontao danas sutra..uzet neku rabljenu jaknu za gore ako ovo ne uspjem rastegnut ali kako ne izlazim iz njega..sve je bolje...do sad je bilo plitko brzo disanje..sad se već da udahnut hahahahahah