Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

Bandit said:
Idem ja obrisat paučinu sa svog Treka.  :mrgreen:

Ima neka specijalna tehnika? :mrgreen:

nista bez pronto duster-a  :LOL: zajebant

Cleaning_Duster.jpg



kad uspijem zamjenit pedale (ni mocni poglavica nije uspio odsarafit a kamoli ja  :mrgreen: ) dopedaliram do tebe vidjet taj tvoj dotad nadam se ocisceni trek pa mi pokazes malo tam ona jezerca i okolicu  (y)
 
gibanica_bj said:
Sve ti ovisi o lovi. Frend mi je kupio Konu Stinxy za 17,000kn i jos 10 tisuca je ulozio u nju i bajk je prebolestan
http://www.freewebs.com/vania-fonsekita-lino/2K6_STINKY_1300.jpg


to je cisti DH bike.. prejeben al opet isplati se samo ako se time bavis malo vise ili imas love ko kenje
 
giantMC said:
nista bez pronto duster-a  :LOL: zajebant

Cleaning_Duster.jpg



kad uspijem zamjenit pedale (ni mocni poglavica nije uspio odsarafit a kamoli ja  :mrgreen: ) dopedaliram do tebe vidjet taj tvoj dotad nadam se ocisceni trek pa mi pokazes malo tam ona jezerca i okolicu  (y)

Jesi probao malo ugrijat to kaj ti drži pedale. Sa npr onim fenom za skidanje farbe? Pa ondak odšarafit? A?
E a da nije pedala u kontra navoju? Ha?
:misli:
 
Evo i pitanjce s moje strane: gdje u Zg nabaviti neki što jeftiniji mekani sic (gel i sličlne pizdarije) i trebam nešto za podići volan. Da li uzeti adapter ili cijeli novi, onaj kaj zgleda ko na enduračama? 8) Kao i ostali seljaci, vozim KTM-a. :jesus:
 
mate said:
Evo i pitanjce s moje strane: gdje u Zg nabaviti neki što jeftiniji mekani sic (gel i sličlne pizdarije) i trebam nešto za podići volan. Da li uzeti adapter ili cijeli novi, onaj kaj zgleda ko na enduračama? 8) Kao i ostali seljaci, vozim KTM-a. :jesus:


ovisi kolko ti treba podic.. ak se sjecam chimpa je reko da si mora metnut raiser i to je bilo pred kajaznam 3-4 godine il kolko.. valjda je metnul dosad.. tak da on vise zna o tome.. raiseri su ograniceni.. a sad jel tebi ne pase polozaj il kaj? jer mozes ti i metnut savinutu cijev, mozes duzu/kracu lulicu stavit, i to mjenja polozaj..

siceve imas u svakom boljem ducanu.. gledaj selle royal i wtb, al to je sam moja preporuka.. pogledaj u DSG-u
 
Bandit said:
Jesi probao malo ugrijat to kaj ti drži pedale. Sa npr onim fenom za skidanje farbe? Pa ondak odšarafit? A?
E a da nije pedala u kontra navoju? Ha?
:misli:


naravno da je kontra navoj.. jednu smo skinuli al druga nije htjela ni mrdnut ni prdnut, a pritom smo malo sastrugali brtvu na pedali, ko putar razorili kljuc 15, strgali i spigali imbus 6 i tak  :palacdolje:  a bio sam tak sretan kad sam ih podigo u ducanu
 
giantMC said:
naravno da je kontra navoj.. jednu smo skinuli al druga nije htjela ni mrdnut ni prdnut, a pritom smo malo sastrugali brtvu na pedali, ko putar razorili kljuc 15, strgali i spigali imbus 6 i tak  :palacdolje:  a bio sam tak sretan kad sam ih podigo u ducanu
A znaš da nisu obje kontra navoj :mrgreen: :mrgreen:
 
navoj ide u smjeru vrtnje pedala, tj prema napred.. sa jedne strane je to kontra sa druge nije..
 
Odpedaliraj ti kod Mudroga. (y)
Pa kad mazne pneumatičkim čekićem po toj pedali otpast će sama od sebe................ :LOL: :LOL:
 
cherokee said:
Odpedaliraj ti kod Mudroga. (y)
Pa kad mazne pneumatičkim čekićem po toj pedali otpast će sama od sebe................ :LOL: :LOL:


mislim da tesko jer ce samo proklizat.. trebalo bi na mikron pasat nutra da ne proklize sad jer smo ga malo pohabali.. bumo vidli.. sad cu ja jos jednom probat doma, ak nejde idem u servis..
 
CroKick said:
našvasaj nekaj gore i odšrafi :mrgreen:


ti moderator umjesto da trollas  :no: :mrgreen: bi se mogo ukljucit..

curu si osigurao.. sta je s onim bijelim bajkom sta si zapikiro? si ga bezeciral il bus cekal nekaj drugo
 
giantMC said:
mislim da tesko jer ce samo proklizat.. trebalo bi na mikron pasat nutra da ne proklize sad jer smo ga malo pohabali.. bumo vidli.. sad cu ja jos jednom probat doma, ak nejde idem u servis..

Nemoj sam probavat jer treba imati kvalitetniji alat od našega.
Ako ništa drugo, Mudri ti može pneumatikom puno snage uštedit. :mrgreen:
 
cherokee said:
Nemoj sam probavat jer treba imati kvalitetniji alat od našega.
Ako ništa drugo, Mudri ti može pneumatikom puno snage uštedit. :mrgreen:


mora da sam popizdil al ko je taj mudri?  :misli: :mrgreen:


a moram probat.. to je jace od mene (i probavanje a i pedala)
 
giantMC said:
ti moderator umjesto da trollas  :no: :mrgreen: bi se mogo ukljucit..

curu si osigurao.. sta je s onim bijelim bajkom sta si zapikiro? si ga bezeciral il bus cekal nekaj drugo

nije trollanje, ni flejmanje :LOL: :LOL: :LOL: zbilja bi mogel navarati nekaj gore, ak se da i ak nisam fulal nekaj :mrgreen:

nisam još niš, nije više prvi na listi prioriteta
 
CroKick said:
nisam još niš, nije više prvi na listi prioriteta


a znao sam.. sparas za prsten.. papak  :mrgreen:

inace sto se tice turistickog ureda zupanije krapinsko zagorske naravno da nisam dobio odgovor i jedina karta biciklisticke staze sam dobil kad mi je deda poslo sloke di je on u zagorju, pa tam kod njega su dve staze
 
giantMC said:
a znao sam.. sparas za prsten.. papak  :mrgreen:

inace sto se tice turistickog ureda zupanije krapinsko zagorske naravno da nisam dobio odgovor i jedina karta biciklisticke staze sam dobil kad mi je deda poslo sloke di je on u zagorju, pa tam kod njega su dve staze

sigurno, pa nisam ja ti :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:

telefon u ruke i zovi 8) (y)
 
giantMC said:
mora da sam popizdil al ko je taj mudri?  :misli: :mrgreen:


a moram probat.. to je jace od mene (i probavanje a i pedala)


http://www.motori.hr/forum/index.php?action=profile;u=2635
 
kaj sad ja.. sam rekel da ti prvi pa onda ja  :mrgreen:





ma ko ih j***.. radje cu prek biciklistickih klubova se informirat  (y)
 
cherokee said:
http://www.motori.hr/forum/index.php?action=profile;u=2635


ja sma mislil da me zaebavas i da bandita zoves mudrim  :LOL: s obzirom da je piskaral