Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

zanimljivo je, bil sam na prvo etapi u vž, možda budem i u zg na završetku...
čisto me zanima jel bude kaj koji naš uspjel napravit 😎
 
Evo sad gledam na TV, podaleko mi Makarska da gledam uzivo :mrgreen:
 
uzivo se jedino ispati pogledat neki atraktivan brdski cilj, di se prije cilja duze vrime moze gledat kako idu uzbrdo serpentinama.. sve ostalo nema smisla.
 
Jel ikad pored tebe propicio roj od 50-60 natjecatelja s brzinom od 50+km/h?
 
  • Like
Reactions: vespinjo
je.. u morzineu, cili tour u 0,3 sekunde :mrgreen:

ali zato dan posli, nekih 2km od cilja na alp d Huez, lipo se gledalo bar pola sata kako se muce po serpentinama i onda pojedinacno prolaze na manje od metra, cak i najveci od svih mi je prosa na 30cm, to je bila baza... i prvi hrvat na turu mi je prosa tu, iman negdi slike

ima jos prica, bili smi vladi u hot. sobi nakratko nakon etape, izgleda je ka osusena grancica, kost i koza, to sta voze je nadljudski.. iman njegovu originalnu kapu sa toura koju mi je dao :) pa onda jan ulrih u hotelskom hodniku, vani stoji bruyneel, itd.
 
Last edited:
Ja sam ih skoro sve u zadnjih 20 godina vidio pocevsi od Induraina 😎
 
  • Like
Reactions: alpine
Olanda je zemlja biciklizma tako da je to ovdje sve normalno, ako je neko ljubitelj biciklizma(kao ja npr) moze svake godine vidjeti velike face. Girro, Tour, Vuelta su vozili ovdje, svjetsko prvenstvo a i Amstel Gold Race svake godine tutnji kroz moju selendru 😎
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Koje Zvjeri yebo MotoGP i SBK 💪👍
 

Attachments

  • IMG_20211003_171608280.jpg
    IMG_20211003_171608280.jpg
    2.4 MB · Views: 0
Jel prodaje netko malo bolju trkaljku, mali bi kupio, visina 186 cm
Genesis Corsa, full shimano 105 kotači, mjenjači, pogon, bike u odličnom stanju. Nova kazeta, lanac i gume.
 

Attachments

  • IMG_20210826_212128.jpg
    IMG_20210826_212128.jpg
    5.6 MB · Views: 0