Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

mv_agusta said:
:jesus: :jesus: ajme šta ni bunnyhop neznate bez spd-a :eek:hne:

Samo rekoh da je lakše, ne i nemoguće  :jesus:
 
evo i konj(i) i bicikli ...  :LOL:

http://www.youtube.com/watch?v=-qYTEsYANQw
 
ahahahah koji carevi.. moram priznat da bi i ja bio nadobudan ko onaj koji se spustio do kraja.. vjerovatno bi ko onaj drugi negdje pri dnu zbog brzine se razletio ko 3.14 al  :mrgreen: :mrgreen:
 
preodlično, ja bi se toliko smijao da više nebi uspio ni sjesti na bajk

sjećam se jednom sa nekih 12-13 godina smo ja i frend išli na jedno nogometno igralište koje je bilo skroz u blatu i tamo se vozili, driftali padali i ono valjali se blatu ko svinje :mrgreen:
 
mv_agusta said:
preodlično, ja bi se toliko smijao da više nebi uspio ni sjesti na bajk

sjećam se jednom sa nekih 12-13 godina smo ja i frend išli na jedno nogometno igralište koje je bilo skroz u blatu i tamo se vozili, driftali padali i ono valjali se blatu ko svinje :mrgreen:

cementovo u puli :p

e to su bili dani :D  (y)
 
sa 12god smo mi vozili dirt po stazama i razbijali se ko 3.14 na skokovima.. bmx.. to su bili dani  :mrgreen:
 
Dawg said:
SPD rulez!
Lakše napraviti bunnyhop, lakše vrtiti pedale, bolja kontrola cijelog bikea, sigurnije na nekom žešćem makadamu...
Ja inače imam one pola-pola jer mi je bike koristio i za "komjuting" pa nisam bila "osuđena" samo na tenisice s cleatovima.

dobro je da se to ne zove bunny vec spd hop!  :jesus: do sad u zivotu nisam nikog s spdom vidio da je napravio pravi bunny!  (y)
 
ne, naučio sam se vozit na bmx kod dede u zagrebu neki plavi mali
kad sam se vratio doma u pulu dobio sam mali mtb 20" ili 24" nakon toga sam uzeo normalni mtb itd...
krajem 90ih imao sam oko 8 godina :misli:
 
Biciklisti, bio sam danas u King Crossu, u Cisalfi, kupit biciklističke kratke hlače Rush. Nemaju toga više u ponudi nego samo dugačke modele. Gdje bi se to moglo naći? Radi se o najobičnijim hlačama sa spužvom pod dupetom i jajima...
 
mate said:
Biciklisti, bio sam danas u King Crossu, u Cisalfi, kupit biciklističke kratke hlače Rush. Nemaju toga više u ponudi nego samo dugačke modele. Gdje bi se to moglo naći? Radi se o najobičnijim hlačama sa spužvom pod dupetom i jajima...
znali su toga imati u turbo-sportu, a mos probat i u vlaskoj(marko-projekt) ili marticevoj kod onog prolaza za vlasku(dsg)
 
http://www.ciklo-centar.hr/new/artikli.asp?ID=208

zadnje.. ak ti odgovara
 
keindl sport nemam pojma gdje je osim da je u zg :D
 
I meni je palo na pamet pogledat u turbo sportu ili sličnim dućanima jer u biciklističkim, npr. u Vlaškoj, imaju sve neke fensi šmensi skupe modele. Ove su bile 180 kuna i točno takve mi trebaju.
Giant, to je 50€ a za tu lovu postoji i malo veći izbor u Auneru, iako je manje više sve na istu foru.