Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

skidam NWD 10 ako neko hoće da mu pošaljem neka se javi na pp
i Kranked 8 - Revolve

trailer nwd
http://www.youtube.com/watch?v=lrqqdGIgyk0

trailer kranked
http://www.youtube.com/watch?v=LayfUaZn8pU
 
mate said:
I meni je palo na pamet pogledat u turbo sportu ili sličnim dućanima jer u biciklističkim, npr. u Vlaškoj, imaju sve neke fensi šmensi skupe modele. Ove su bile 180 kuna i točno takve mi trebaju.
Giant, to je 50€ a za tu lovu postoji i malo veći izbor u Auneru, iako je manje više sve na istu foru.


sad mi je palo napamet kad sam vidio sliku iz keindla da si htio onu podstavljenu verziju a ne zastitnu  :mrgreen: da jbg.. nisam pazio.. zato su skuplje
 
ma nije zima nego nemam na čemu, taman sam skupio nešto para i onda kupio uncharted2, sada imam nešto para i kupit ću MW2, nikako na zelenu granu
 
ma treba mi pogon i pedale a volio bi i novi lanac i kasetu :D sve skupa mi dođe oko 1150kn+poštarina i ostala davanja koja mi nasere ova država
 
evo malo inspiracije u ove dosadne kišne dane
tamo stisnite hd i onda full screen i uživajte 25min :wink:

Dirty Dreams
http://freecaster.tv/mtb/1010561/Dirty-Dreams---Movie
 
bas sam malo listo novi biker.. pa nije los casopis.. obzirom na trziste i kapacitete sasvim solidno, makar moglo bi puno bolje
 
zar i ti??

haha ja sam ga sasvim slučajno kupio, stojim na kiosku i dok čekam gledam šta ima vidim neki bike(r) prvo sam mislio da je hr verzija bike magazina kad ono izvadim ja i vidim r na kraju reko aj da vidimo šta ima tu, sviđa mi se što imaju označene rute kuda su se vozili to je ono što očajno priželjkujem u auto/moto časopisima
s obzirom da je naš časopis a ne prevedena inačica nekog stranog mislim da je vrlo dobar i s vremenom će vjerojatno biti bolji, jbg nije jednostavno započet išta u ovoj kvazi državi
 
ja sam ga uzo u billi dok sam ceko na blagajni sam zujo okolo i vidim policu sa casopisima  :LOL: trebalo bi vise tih 'putopisa' bit sa rutama, a mozda da imaju gostujuce clanke jer dosta nasih ljudi ide i organizirano u planine po francuskoj na voznje.. les 2 alpes, tignes.. to bi isto bilo zanimljivo procita onima koji nisu bili.. frend je bil vec dvaput, nas par novih ide ove godine  8) al prvo treba pokrit rutama cijelu RH, i to ne ove karte zagrebacke zupanije, imam ih doma sve, to je kita a ne rute, vecinom po cesti, nema makadama, nema sumskih puteva.. a svaka budala na cesti samo ceka da te zgura u jarak
 
imao sam ja cijelu istru na mapi sa označenim xc stazama naravno da sam je izgubio
zapamtio sam samo jednu tu na južnoj strani istre ima oko 40ak km i to najčešće vozim
 
ja sam slao mejlove po turistickim zajednicama zupanija sa upitima o stazama i kartama kak ima zagrebacka ali niko nije ni odgovorio.. pretpostavljam da je to hrvatski nacin poslovanja, napisu da imaju web i da im se javis na mejl cisto da budu moderni i idu u korak sa vremenom al onda to nikad ne koriste, zadnji update stranice je 2003 i tak  :LOL:

pa valjda znas nekog ko ima.. to se isplati skopirat  (y)
 
giantMC said:
ja sam slao mejlove po turistickim zajednicama zupanija sa upitima o stazama i kartama kak ima zagrebacka ali niko nije ni odgovorio.. pretpostavljam da je to hrvatski nacin poslovanja, napisu da imaju web i da im se javis na mejl cisto da budu moderni i idu u korak sa vremenom al onda to nikad ne koriste, zadnji update stranice je 2003 i tak  :LOL:

pa valjda znas nekog ko ima.. to se isplati skopirat  (y)

a ne družim se više s tom ekipom koja mi je to dala, nađi adresu od bbk adrenalina oni bi trebali bi imati jer jedan njihov član mi je bio dao tu mapu neznam dali još vozi za njih

evo ga, moderznizirali se ljudi
http://www.adrenalina.hr/index.php/item/424
 
Evo  da  se  i  ja javim  vozim  KTM -a  od  2003  g  sve  dobro  osim  kaj  mi  je  pukla  zadnja  vilica nakon  2 g  i  dali  mi  drugu ali  ugradnja  nije  bila  besplatna.

Jbg- a  od  onda  se  vozim  umjerenije :mrgreen:
 
kolko ja vidim tebi je puko amortizer, ko vam kriv kad ste debeli :jesus: :jesus: