Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

jolly the roger said:
sve zupanije (bar istarska, pg, karlovacka, zagreb/acka) koliko ja znam imaju te karte


je kad ih pitas onda ko da su s marsa opali.. jel imas ti kaj na lageru?
 
Doc Luka said:
Evo  da  se  i  ja javim   vozim  KTM -a  od  2003  g  sve  dobro  osim  kaj  mi  je  pukla  zadnja  vilica nakon  2 g  i  dali  mi  drugu ali  ugradnja  nije  bila  besplatna.

Jbg- a  od  onda  se  vozim  umjerenije :mrgreen:


bome los materijal i los var.. to nebi smjelo puknut nikako.. pederi, aj bar si dobil novo, makar platio ugradnju.. jbg kad vozis ktm  :mrgreen:
 
mv_agusta said:
a ne družim se više s tom ekipom koja mi je to dala, nađi adresu od bbk adrenalina oni bi trebali bi imati jer jedan njihov član mi je bio dao tu mapu neznam dali još vozi za njih

evo ga, moderznizirali se ljudi
http://www.adrenalina.hr/index.php/item/424



(y) (y)
 
ja sam bil jednom u istri.. daj kad ides dole budi dobar pa mi zemi kartu  (y)
 
ista ekipa koja je snimila 2006 fantastični ROAM
Seasons pušten u prodaju pred kraj 2008, ja ga upravo skidam

javite se na pp za link nisam siguran jel smijem ovdje stavit
 
jolly the roger said:
xc i dh koriste spd, u wc dhi samo sam hill od najboljih vozi bez kopčanja 8)

Vozio par godina dh aktivno, i masa vozača ne koristi spd pogotovo ne oni kaj su počeli sa streetom i sa f-r, al u xc sigurno da koriste to je res.
Za lagani xc imam Ktm-a , a za lagani  Very Happy dh imam ovu igraćkicu.
 
ljacmi said:
Vozio par godina dh aktivno, i masa vozača ne koristi spd pogotovo ne oni kaj su počeli sa streetom i sa f-r, al u xc sigurno da koriste to je res.
Za lagani xc imam Ktm-a , a za lagani  Very Happy dh imam ovu igraćkicu.
jbg, ja znam ono sto se na freecasteru pusta. od vrha samo sam hill nema spd :mrgreen:
 
jolly the roger said:
jbg, ja znam ono sto se na freecasteru pusta. od vrha samo sam hill nema spd :mrgreen:

Vrh je par ljudi kaj gledaš na freecasteru, i to je san snova. Al ima jako puno ljudi koji za neke naše pojmove dobro voze i bez spd.I sam dokaz da se može bez spd-a je Sam Hill jer vozi prebolesno (y).Znaći, da voziš 3put manje bolesno mogao bi odvozit bez spd.A prosječan spustaš je dobar spustaš kaj ne.
 
ljacmi said:
Vrh je par ljudi kaj gledaš na freecasteru, i to je san snova. Al ima jako puno ljudi koji za neke naše pojmove dobro voze i bez spd.I sam dokaz da se može bez spd-a je Sam Hill jer vozi prebolesno (y).Znaći, da voziš 3put manje bolesno mogao bi odvozit bez spd.A prosječan spustaš je dobar spustaš kaj ne.
javi se korisniku "lb" pa njega pitaj o manama i prednostima SPD (y)
 
jolly the roger said:
javi se korisniku "lb" pa njega pitaj o manama i prednostima SPD (y)

Mislim da znam puno kompetentnijih ljudi (možda griješim) bar što se tiće dh tak da nema svrhe.Nitko ne govori da je loše vozit sa spd-om, al ja znam da se može dobro odvozit i bez toga  (y).Bar što se tiće dh.
 
ljacmi said:
Mislim da znam puno kompetentnijih ljudi (možda griješim) bar što se tiće dh tak da nema svrhe.Nitko ne govori da je loše vozit sa spd-om, al ja znam da se može dobro odvozit i bez toga  (y).Bar što se tiće dh.
mislim da neznas :mrgreen: ono sto hocu rec je da nije neophodan SPD za DH, ali ak puno ljudi kaze da im je bolji osjecaj kontrole i lakse voziti sa SPD (eggbeater ili nesto trece), mora da ima neke istine u tome :wink:
 
..sta vam se cini od ovih bicikli  santa cruz ???

http://www.twa.com.sg/images/FramesBikesSale.pdf
 
jolly the roger said:
mislim da neznas :mrgreen: ono sto hocu rec je da nije neophodan SPD za DH, ali ak puno ljudi kaze da im je bolji osjecaj kontrole i lakse voziti sa SPD (eggbeater ili nesto trece), mora da ima neke istine u tome :wink:

Pa jel si pročitao kaj sam napisao do kraja ili ?
 
bole said:
..sta vam se cini od ovih bicikli  santa cruz ???

http://www.twa.com.sg/images/FramesBikesSale.pdf

sa santa cruzom nemres fulat!  (y)  sad ovisi kaj vozis i kolko imas love..