Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

te koji rade 'cruiser' bicikle bi trebalo javno bicevat na trgu
 
i tak ljudi, snijeg se otopil.. vani je suho i suncano.. cak je redovito preko 5 stupnjeva  :mrgreen: di ste avanturisti
 
giantMC said:
i tak ljudi, snijeg se otopil.. vani je suho i suncano.. cak je redovito preko 5 stupnjeva  :mrgreen: di ste avanturisti

ja sam u nedjelju odradil 60km po Žumberačkim gorju :LOL:
onak za otvorenje sezone...
 
Stručnjaci, trebam kupiti onaj dodatni sic za klinca na velikom biciklu. Preporuke modela i dućana?
 
mate said:
Stručnjaci, trebam kupiti onaj dodatni sic za klinca na velikom biciklu. Preporuke modela i dućana?
nema ti tu puno filozofije...svi su ti isti - plastična školjka s malo spužve i tapecirunga. cijene - 200 do 300 kn
samo pozuri sad dok jos nije pocela sezona bicikliranja, mozda ulovis koji popust
 
Našao, kupio, montirao, greška, reklamacija, dobio drugi, sutra montiram. :mrgreen: Jebote kak to jadno i nesigurno izgleda, kupio sam odmah malom i kacigu ako grune. :mrgreen:
 
mate said:
Našao, kupio, montirao, greška, reklamacija, dobio drugi, sutra montiram. :mrgreen: Jebote kak to jadno i nesigurno izgleda, kupio sam odmah malom i kacigu ako grune. :mrgreen:

...nece bas bit do maloga ako grune,....  :mrgreen:  a i moga si pricekat jos malo, bude on tebe vozia u toj kaseti dogodine  :LOL:  :LOL:
 
mate said:
Našao, kupio, montirao, greška, reklamacija, dobio drugi, sutra montiram. :mrgreen: Jebote kak to jadno i nesigurno izgleda, kupio sam odmah malom i kacigu ako grune. :mrgreen:


Kacigu si mu trebao kupiti bez 0obzira grunuo mali ili ne, jer uvijek može grunuti nekaj u tebe, ili na tebe.  (y)
 
CheCola said:
ja sam u nedjelju odradil 60km po Žumberačkim gorju :LOL:
onak za otvorenje sezone...


pa dobar si.. imas kakvu rutu il sam krenes pa di zavrsis? asfalt, makadam, zemlja?
 
mate said:
Našao, kupio, montirao, greška, reklamacija, dobio drugi, sutra montiram. :mrgreen: Jebote kak to jadno i nesigurno izgleda, kupio sam odmah malom i kacigu ako grune. :mrgreen:
I? kaj si i gdje kupil?
Ja moram maloj isto uzet sada  :misli:
 
Keindl sport, u Ilici. 299kn, mislim da je ova: http://www.keindl-sport.com/proizvod.asp?id=3273 Nisam još isprobao ali ako uzimaš istu srebrnu, obrati pažnju da ti ne uvale onu koju sam ja vratio jer ima sjeban dio plastike na hvatištu metalnog držača ispod guzice. Imaju i kacige.
 
kod keindla valja poslovati samo s plavim frckavim (ako jos uvijek tamo radi). svi ostali uglavnom palamude, ukljucujuci i gazdu. inace kod njih kupujem samo zračnice ili eventualno ako imaju nešto jako sniženo
 
jolly the roger said:
kod keindla valja poslovati samo s plavim frckavim (ako jos uvijek tamo radi). svi ostali uglavnom palamude, ukljucujuci i gazdu. inace kod njih kupujem samo zračnice ili eventualno ako imaju nešto jako sniženo

Kiki je ok dečko    (y)
 
rhythm said:
Kiki je ok dečko    (y)
mozda ga ti znas privatno, al kao prodavac sto se mene tice - nula bodova. a nisam jedini u zg koji tako misli o keindlu. ako trebam nesto s biciklima, moj izbor su dsg, marko projekt, i ciklo centar ako sam negdje oko bukovca/maksimira
 
jolly the roger said:
mozda ga ti znas privatno, al kao prodavac sto se mene tice - nula bodova. a nisam jedini u zg koji tako misli o keindlu. ako trebam nesto s biciklima, moj izbor su dsg, marko projekt, i ciklo centar ako sam negdje oko bukovca/maksimira

Istina, znam ga privatno.
tak je recimo meni Zoki iz ciklo centra totalno za k....  (y)
al ko da je to bitno.
100 ljudi - 200 mudi  :D