Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

giantMC said:
kaj se hvalis biciklom ili ovo malo snjega na njemu?  :mrgreen: ima nas jos sa snjegom

ma jok sam pokazujem da hebeš grame na biciklu.... čim se malo provozaš ionak ima prek 20kg :D
 
Pitanje za znalce, prijatelj mi nudi Garya sa slike za 2000 kn, pa pitam ovdje cijenjene clanove foruma da ali vrijedi te novce?  :misli:

Unaprijed zahvaljujem na odgovorima i pomoci.  (y)
 
nemože niže od sis-a :mrgreen: :mrgreen:

nemam pojma dugo nisam pratio cijene polovnih pa neznam koliko bi to vrijedilo
biciklić je ok, za laganiju vožnju sasvim dosta
ako misliš "divljat" onda bi ti preporučio nešto jače jer ova gila je smeće a ni mjenjači neće dugo izdržati ne vidim koji je to pogon ali sudeći prema drugoj opremi ni on kao ni koćnice neće izdržati nešto ozbiljniju vožnju van ceste
 
pa dobro nije nikaj posebno, al kad pogledas kaj se nudi u ducanima do 2 soma ovo je sasvim solidan bicikl a moze i po selu na prasnjavom putu prezivit.. sjetite se sa kakvim krampovima smo mi skakali ko klinci pa je sve prezivjelo, a nije jos bilo ni primitivne suspenzije.. a opet moze se dobit dobar haro za 2 soma.. probaj spustit za par sto kuna, il pogledaj u dsg-u dal ima kaj do te cifre trenutno
 
giantMC said:
pa dobro nije nikaj posebno, al kad pogledas kaj se nudi u ducanima do 2 soma ovo je sasvim solidan bicikl a moze i po selu na prasnjavom putu prezivit.. sjetite se sa kakvim krampovima smo mi skakali ko klinci pa je sve prezivjelo, a nije jos bilo ni primitivne suspenzije.. a opet moze se dobit dobar haro za 2 soma.. probaj spustit za par sto kuna, il pogledaj u dsg-u dal ima kaj do te cifre trenutno

znam i zato ne želim da čovjek ide svaka tri dana nešto mjenjat ako se želi vozit kako spada
 
laganija voznja makadamom, malo voznje kroz sumicu i slicno  :wink: ekstremi nisu za mene  :?
za ceste imam brzinac i zato pitam o ovom Garyu
 
rekao bih da je za to sasvim u redu.. al svejedno probaj malo skinut cijenu
 
giantMC said:
kakve su ti to utrke? neki xc? pa vec ih je pol proslo  :mrgreen:

da xc, jaska je odgođena tak da su samo dvije odvožene...

još se stigneš prijavit :mrgreen:

vozio sam sad u nedjelju sesvete i mislio sam da ću otegnut papak...
 
CheCola said:
da xc, jaska je odgođena tak da su samo dvije odvožene...

još se stigneš prijavit :mrgreen:

vozio sam sad u nedjelju sesvete i mislio sam da ću otegnut papak...


nisam bas u kondiciji za to, al volio bi se malo rekreativno vozikat na tim utrkama.. pa dok malo pojacam trening onda mozda i ozbiljnije pristupit tome
 
mv_agusta said:
koliko km su te utrke i kakav je teren?

sesvete su bile krug oko 5 i nešto sitno km, ja sam vozil 2 kruga, teren je u nekim dijelovima bio dosta okomit :D , uglavnom pravi xc, blato single trackovi, uzbrdice nizbrdice korjenje itd...

2 giant, tko je rekao da ja imam konde  :mrgreen: :mrgreen:
 
to je piz*** dim :mrgreen: 10ak km mogu odvozit bez beda, šteta što mi je daleko ali da sam bliže išao bi sigurno
 
CheCola said:
sesvete su bile krug oko 5 i nešto sitno km, ja sam vozil 2 kruga, teren je u nekim dijelovima bio dosta okomit :D , uglavnom pravi xc, blato single trackovi, uzbrdice nizbrdice korjenje itd...

2 giant, tko je rekao da ja imam konde  :mrgreen: :mrgreen:

Ima kakva web stranica od toga?
 
CheCola said:
sesvete su bile krug oko 5 i nešto sitno km, ja sam vozil 2 kruga, teren je u nekim dijelovima bio dosta okomit :D , uglavnom pravi xc, blato single trackovi, uzbrdice nizbrdice korjenje itd...

2 giant, tko je rekao da ja imam konde  :mrgreen: :mrgreen:



kaj se moze doc to rekreativno ko na druge utrke i dobit onu privremenu licencu za trku.. malo rostiljat poslje i to?  :mrgreen: ak moze, mogli bi nekaj i dogovorit pa neki izlet bacit