Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

che idemo? ja bum riknul 3 kruga (vjerovatno i prije) al malo zezancije.. nas mozda bude 3.. idem bas frenda zvat
 
pa ja sam planiral ić na sve na koje bum mogal, kotizacija je 30kn a dobiš i klopu, vjerojatno bum i u nedjelju u zlatar ak iskemijam nekakav prijevoz
 
CheCola said:
pa ja sam planiral ić na sve na koje bum mogal, kotizacija je 30kn a dobiš i klopu, vjerojatno bum i u nedjelju u zlatar ak iskemijam nekakav prijevoz


ak moje zensko zakaze i nebu islo onda se mos meni ukrcat, imam 2 nosaca.. al moram prvo vidit s njom.. (btw ono fiolice im je bas bezveze :mrgreen: ak je sve kajkavski i na F trebalo je bit frajle).. frend je vec zakazo.. sad jos cekamo jolly-a da se javi
 
jolly the roger said:
ja idem samo ako se osigura defibrilator i 2 boce s kisikom :mrgreen:


kaj po jedna za svaki krug  :mrgreen:

onda nis ne ostane za mene.. moral bum cisti sumski zrak disat.. riknul bum  :mrgreen:

al dobro bar malo sam dignul broj krvnih zrnaca na 3200m.. mozda cijeli krug izdrzim
 
PRETPRIJAVE: do 26.03.u 24h

pa ak se neko odluci ima jos 2 dana za prijavu za izlet/trku u zlataru
 
Kako sam u potrazi za prometalom na vlastiti pogon ponovo postam ovdje neke slike drugog bajka i pitam uvazenu ekipu ako moze procijeniti koliko bi po vasem misljenju vrijedila ova Kona?
 
novi je oko 20 soma.. ovo je vise FR/DH pa bi tu jolly bil taj koji se treba javit.. onak 12-15 soma okvirno.. cekamo jolly-a
 
ova kona bi trebala bit okvirno kako je giant rekao, jbg treba provozat i vidit kako sto skripi itd...a ako te zanima, imam ti ja nešto za 10k kuna okvirno, 240/270 mm hoda iza sa swinger 6way, ispred 888 iz 2007 itd, mozda bi se i oko cijene mogli dogovoriti :wink:
 
jolly ak prodas svoju pilu kak bumo isli u francuziju vozit po planini  :misli: :mrgreen:
 
btw po nacinu na koji pise kona znaci da je model 2007 il prije.. jer su nakon tog promjenili.. pa mozda jos koju kunu dole
 
giantMC said:
btw po nacinu na koji pise kona znaci da je model 2007 il prije.. jer su nakon tog promjenili.. pa mozda jos koju kunu dole
a gle, ljudi nemaju love pa cijene padaju...al opet, s onakvim komponentama 11-12k kuna je donja granica...
 
jolly the roger said:
a gle, ljudi nemaju love pa cijene padaju...al opet, s onakvim komponentama 11-12k kuna je donja granica...


pa reko sam koju kunu, ne par tisuca  (y) to je ipak vec bar 4god stari bike.. to bi bila odlicna cijena ak ga dobis za tolko unatoc 'starosti'
 
kruntas said:
Kako sam u potrazi za prometalom na vlastiti pogon ponovo postam ovdje neke slike drugog bajka i pitam uvazenu ekipu ako moze procijeniti koliko bi po vasem misljenju vrijedila ova Kona?

sam kaj ti je tu pizdarija, nije to bajk za vozikanje po gradu, više buš se izmučil nego navozil, osim ak ne briješ na FR
 
CheCola said:
sam kaj ti je tu pizdarija, nije to bajk za vozikanje po gradu, više buš se izmučil nego navozil, osim ak ne briješ na FR

Za grad imam Fuji kao na slicii, trazi se nesto za makadam.  :wink:
 
jolly the roger said:
ova kona bi trebala bit okvirno kako je giant rekao, jbg treba provozat i vidit kako sto skripi itd...a ako te zanima, imam ti ja nešto za 10k kuna okvirno, 240/270 mm hoda iza sa swinger 6way, ispred 888 iz 2007 itd, mozda bi se i oko cijene mogli dogovoriti :wink:

Frame izgleda kao kopija Outland starih DH rama ako se ne varam, kaj je to uopce Jolly  :misli: