Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

kruntas said:
Za grad imam Fuji kao na slicii, trazi se nesto za makadam.  :wink:

Sa onom Konom po mcadamu uz breg ne budes daleko dogurao  :mrgreen:
 
jolly the roger said:
alutech, njemacka manufaktura...

Dizajn je isti kao i Outland VP iz 90-ih  :mrgreen:
 
majle said:


s kojim bajkom sam bil kad smo bili na voznji?  :mrgreen: ne sjecam se.. al koji god da je bil, dogural je na odrediste (birtiju)
 
kruntas said:
trazi se nesto za makadam.  :wink:

trazi dalje... popizdit ces s biciklom poput te kone na makadamima...  kupi normalan cross country bicikl...
 
lb said:
trazi dalje... popizdit ces s biciklom poput te kone na makadamima...  kupi normalan cross country bicikl...

Probao Konu i kao sto je vecina ovdje rekla ne odgovara mi. Tiras pedale kao blesav, a bicikl nikuda nikamo.
Jedino je super da ide na rubnik bez ikakvog problema.
Potraga se nastavlja.
Trenutno na razmatranju TREK 9700 OCLV s carbonskom ramom za 3000 kn. Rabljeni.
Pitanje!!! Nisam ga jos vidio uzivo, ali jel cijena ok?  :misli:
Treba ga uzivo vidjeti, navodno je potrebana reparatura ili zamjena prednje suspenzije. Kasnije slike.
Zasada znam da izgleda kao ovaj sa linka: (primjer)
http://cgi.ebay.co.uk/TREK-OCLV-9700-CARBON-MOUNTAIN-BIKE_W0QQitemZ300382450320QQcmdZViewItemQQptZUK_Bikes_GL?hash=item45f0307290
Puno hvala svima na pomoci.  (y)
 
giantMC said:
s kojim bajkom sam bil kad smo bili na voznji?  :mrgreen: ne sjecam se.. al koji god da je bil, dogural je na odrediste (birtiju)

sa giantom zutim...  :misli:


btw.
ste otpeljali tu xc utrku ?!
okrijepili se kasnije i to ?!?
dosli na sebe ?!?
 
je bili u zagorju, krepali, poslje pojeli gulasa, popili gemista, otisli do bistrice na jos malo cuge, pa do jaruna jos koji krug napravit.. dignul se u 7, doso doma u 7  :mrgreen: cijeli dan ispunjen
 
kruntas said:
Trenutno na razmatranju TREK 9700 OCLV s carbonskom ramom za 3000 kn. Rabljeni.
Pitanje!!! Nisam ga jos vidio uzivo, ali jel cijena ok?  :misli:
Treba ga uzivo vidjeti, navodno je potrebana reparatura ili zamjena prednje suspenzije. Kasnije slike.
Zasada znam da izgleda kao ovaj sa linka: (primjer)
http://cgi.ebay.co.uk/TREK-OCLV-9700-CARBON-MOUNTAIN-BIKE_W0QQitemZ300382450320QQcmdZViewItemQQptZUK_Bikes_GL?hash=item45f0307290
Puno hvala svima na pomoci.  (y)

karbon može biti zaeban i zna se uvijati, nisam nikada vozio karbon ramu ali to su mi rekli oni koji jesu
ja još uvjek vše vjerujem aluminiju karbon je samo za pro
 
giantMC said:
je bili u zagorju, krepali, poslje pojeli gulasa, popili gemista, otisli do bistrice na jos malo cuge, pa do jaruna jos koji krug napravit.. dignul se u 7, doso doma u 7  :mrgreen: cijeli dan ispunjen
veri gud ! (y)
 
taj xc je naporan ko vrag :shock: to bi trebala bil lagana voznjica kroz polje i uz sumarak po stazici a kad ono blatna brda, okomiti spustevi  :mrgreen: cekam neku trku koja bu bila na nekoj ravnijoj poziciji
 
cul sam da je ona u osijeku bila dobra (i ravna hahaha) :LOL:

ma ova 'liga' je tu u okolici i uvijek nadju brdo... mogu se kladit da bu i na muri za zadnju nasli neko brdo  :mrgreen: papci.. dobro do 2.5. se da malo i ugrijat
 
kruntas said:
Probao Konu i kao sto je vecina ovdje rekla ne odgovara mi. Tiras pedale kao blesav, a bicikl nikuda nikamo.
Jedino je super da ide na rubnik bez ikakvog problema.
Potraga se nastavlja.
Trenutno na razmatranju TREK 9700 OCLV s carbonskom ramom za 3000 kn. Rabljeni.
Pitanje!!! Nisam ga jos vidio uzivo, ali jel cijena ok?  :misli:
Treba ga uzivo vidjeti, navodno je potrebana reparatura ili zamjena prednje suspenzije. Kasnije slike.
Zasada znam da izgleda kao ovaj sa linka: (primjer)
http://cgi.ebay.co.uk/TREK-OCLV-9700-CARBON-MOUNTAIN-BIKE_W0QQitemZ300382450320QQcmdZViewItemQQptZUK_Bikes_GL?hash=item45f0307290
Puno hvala svima na pomoci.  (y)

carbon rame su guba, istina je da se uvijaju, ali to nije loše jer kod nekih modela imaš osjećaj kao da voziš full suspension, recimo cannondale scalpeel ima zadnji trokut od karbona koji se cijeli savija i vrši pritisak na oprugu
http://www.comparestoreprices.co.uk/images/ca/cannondale-scalpel-carbon-4-2008.jpg
 
jesi ti ziv  :LOL: nisam te vidio kasnije na jarunu, sta si iso prat ves ili ste se u sumarku zapili ko zvijeri?