Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

CheCola said:
ma kakvo jarunašenje, :mrgreen: :mrgreen: šteta to furat na jarun...


kaj bil sam sad neki dan sa starim bajkom (isprobao kako slickovi idu uzbrdo po sljunku na onom malom brdu sa druge strane, nije zabavno) i vidim lik fura konu.. i to pogodi kaj.. stinky, i djira se po jarunu  :mrgreen: tak da nemoj sam postat snob, jarun je dobar za sve, pa i 70godisnjake na rolama
 
danas napravio nekih 15ak km i nakon više mjeseci ne vožnje, sve to mogu reći je da sam totalno van forme
bože sačuvaj ko debeli prasac sam u mojim očima i guzica je omekšala :mrgreen:

to se tiče novougrađenih djelova, odlično jednostavno odlično nemam nikakve zamjerke sve radi savršeno i lakše se vrti nego prije barem koliko me pamćenje služi
enivej nadam se da ću u sljedećih mjesec dana vratit staru formu znači 40-50km bez nekih posebnih problema
 
to je 40-50 km terena ili asfalta? ak je terena onda ti je kondicija bolja nego vojnicka  (y)
 
ajmo pomagajte tko može
Jel zna netko dobrog(ne preskupog,mladog 8) ) servisera/trgovinu u Varaždinu i okolici, trebalo bi kupit i promijenit zadnju gumu(ne mogu to sama imam one zajebane felge,a montirač mi je strani pojam)  :mrgreen:
 
mv_agusta said:
asfalt čovječe, 50km xc bi me ubilo :mrgreen:


a pa dobro to i nije strasno onda.. kad pogledam da je meni do jaruna+2 kruga+doma skoro 30km.. istina prakticki ravno  :mrgreen:
 
danas odvozio nešto više od 20km od toga 3-4km off-road, na asfaltu 3 dugačke uzbrdice i 2 kraće i jako strme
nemam pojma koliko mi je trebalo nisam pogledao koliko je sati bilo kad sam krrenuo ali znam da sam izgorio sutra vjerojatno imam upalu mišićca ali ne stajem
sutra opet 20ak km samo ubacit više šume :D
 
ja sam konacno naso cr2032 bateriju.. prvo su me opljackali.. 20kn komad jer naravno u hg šrotu di su 9 ih nema.. jebo duracell.. i promjenio bateriju u sigmi i puf, od danas do sutra se sve stiglo resetirat :( odu kilometri, ode max brzina.. sve.. srecom imam negdje fotku brzine  :mrgreen:

sutra mislim da cu napravit prve kilometre nakon sto sam prebacio na stari bajk, narihto wheel size da odgovara 26x1.5 slickovima a ne 26x2.3 traktorima :mrgreen: steta sto stari ima samo 21 brzinu i nakon 35km/h vec vrtis u prazno, mozda zamjenim najveci napred sa 42 na 46.. al u svakom slucaju tesko da cu oborit rekord drugog bajka od 48.11 (nije nizbrdo  :jesus: ).. al bum se trudil
 
pih ja vozim na 2.3 :D nebitno da li je asfalt ili šuma
 
evo danas prvi 8.08km testnih.. napumpat gume i narihtat brzinomjer s novom baterijom.. muke po izmjeri kotaca.. i tak.. al nejde prek 38 (37.77), bar ne danas.. al budemo i to rjesili  8)

 
ja sam danas uhvatio zavjetrinu iza autobusa, nemam pojma koliko smo išli ali mislim da je bilo sasvim pristojno
 
u nedelju bum ponovo ganjal 'rekord'  :mrgreen: ovaj put bum ipak do jaruna otisel.. sad sam samo malo tu zujal okolo.. to nisu uvjeti, semafori, idioti koji hodaju ko muhe bez glave  :mrgreen:
 
jos ak bude suncano pa dodju i rolerice  :LOL: sam da se ne nagruva ona stoka kaj bi se setala, jer stvarno su gori od kokosi, kokosi se bar maknu i to brzo :mrgreen:
 
ja sam u subotu na 'planinarenju' tak da nedelja ce vjerovatno bit laganini jarun, ili cak bandek ak mi se nebu dalo do jaruna
 
taman sam se nabrijao ići voziti kao rekreativac XCO Premantura

http://www.adrenalina.hr/

kad ono sranje 16.5. je metallica pa nisam u puli