Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

kae ovo.. malo oblaka na nebu i odmah nema rolerica na jarunu.. koje sranje  :palacdolje: :mrgreen:
 
i ovdje je cijeli dan vrijeme bzvz neka dosadna kiša, malo pada malo ne
sutra isto tako
 
Ljudovi, gdje bi se mogao naći onaj kao bicikl za klince bez pedala? Znam da se često vrte neke reklame ali ne pratim baš gradivo...
 
like a bike ti je nekak najrazvikaniji - cca 1500 kn-a
ovaj jedini ima i mini verziju sa sjedalom na cca 26 cm od poda.
ak gledaš za Marka... idi i probaj taj manji.

http://www.likeabike.hr/

bilo je u :

http://www.rog-joma.hr/

za nekih 500 kn, ali fakat nisu ni blizu ovome

ima u Varaždinu neka firma isto prodaje, cca 500 kn.


pazi samo na to da imaju graničnik volana, tj. da se ne da okretati 360 stupnjeva volan.

Znam ja, pretražio sve  (y)
 
nemojte bacati pare na to, to je takva pizdarija bezvezna da je to za nevjerovati
ja to nisam nikada imao i ravnoteža mi je sasvim u redu, znam hodat trčat i voziti bicikl, to ne služi ama baš ničemu osim da izvlači novce iz roditelja
bolje uzmite onaj mali bicikl s pedalama pa neka dijete ima bicikl a nekakvu cijev sa sicom
 
pričaš gluposti. To itekako ima smisla, jer djete sa 1,5 ili 2 godine se baš i ne trudi vrtiti pedale, a na ovim guralima se lijepo odguruje i gušta.
Ako nisi imao iskustva sa time, nemoj niti pričati negativno o tome  :wink:
Ja se s time susrećem svakodnevno. 
Niti ja ga nisam imao, pa imam ok ravnotežu  :jesus:
Poanta je nu tome da se lijepo dijete vozika SAMOSTALNO i da kasnije nema potrebe za pomoćnim kotačima.
Puno toga nismo iamli kad smo bili mali i većina nas je sasvim normalna, ali zašto ne prihvatiti nešto drugačije?
Ti svom djetetu to ne budeš kupio, jer je tebi to glupost i to je ok.
Moje dijete bude se na tome vozilo  već za mjesec - dva (y)
 
Nisam ni ja pobornik bacanja love na gluposti za klince ali mislim da je ovo ok, pogotovo jer mi je mali lud za svime na kotačima pa čak i ako fulam nije neki bed.
Veli žena da je vidjela, mislim u Avenue, za nekih 300-tinjak kuna. Međutim, prema ovim tvojim cijenama to bi trebao biti zadnji škart pa ću tražit neku sredinu. Usput, jesi gledao kaj za autiće na guranje, meni zapeo za oko jedan mali srebrni BMW ali Tomić ne spušta cijenu. :mrgreen:

I još nešto, kad ste pšočeli s tim? Kažu ljudi obično tek nakon 2. godine... nekak mi se čini da bi to moglo već s 1,5. :misli:
 
tvoji novci :neznam:

realno to ni ne vrijedi više od 300kn, držao sam u rukama onaj ride a bike šta reklamiraju, to je škart
doslovno dvije cijevi zavarene i plastični kotači, i koćnica koja ne radi
 
@ mate: nismo počeli, čitaj kaj pišem :jesus: Kaja je niska, pa joj je i ovaj manji model još preeeeeevelik. ona je sad 14 mjeseci, ali mislim da će do kraja ljeta uspjeti  :D
Ak mali može do poda s nogama, onda ne bu bilo frke. Budi spreman da buš ga često nosil u rzukama (bike, ne malog), dok su tak mali.
A guralo ko guralo. na kraju je njima najljepše, ono koje je nama najružnije  :mrgreen:. Mi imamo neko Chichovo i Kaja ga ne jebe pet posto, ali zato neka šuga u Sparu sa patkom naprijed joj je najbolja stvar na svijetu, tak da bum izgleda i patku dopeljal doma  :LOL:

@ mv_agusta

i kod toga ima škarta  (y)
Imaš bicikl od Limexa, za 500 kn i moj stari se s njime vozi već 15 godina i sve 5, a ja bi ga satro za pol dana.
 
rhythm said:
@ mate: nismo počeli, čitaj kaj pišem :jesus: Kaja je niska, pa joj je i ovaj manji model još preeeeeevelik. ona je sad 14 mjeseci, ali mislim da će do kraja ljeta uspjeti  :D
Ak mali može do poda s nogama, onda ne bu bilo frke. Budi spreman da buš ga često nosil u rzukama (bike, ne malog), dok su tak mali.

Moram probat, on ima 18 mjeseci a da čekam do jeseni mi nema smisla. Možda da sa starog bicikla od Nine skinem pedale. :mrgreen:

EDIT: Kad stignem, zaletim se do Draškovićeve pogledat, imaju KTM kopiju supermoto. :LOL:
 
pa normalno da probaj  (y), a može i mali probat ak budete skupa išli :jesus:
 
to nisu bicikli pa nije za ovu temu.. otvorite temu 'bebe' pa se dopisujte o svojim podmlatcima i opskrbi istih sa preskupim pizdarijama..  :mrgreen:
bolje od obicne hodalice a vidim i vece klince na tom i za njih bi reko da je to besmisleno cak i glupo jer potice ljenost ak se oce gurat romobil, ak oce sjedit bicikl

al uz izmisljanje tople vode ide i paprena cijena a sklepas si sam to za puno manje od cifre koje ritam spominje da su u ducanu :shock:


@topic

za ljubitelje bicikliranja sa mogucnosti ranijeg godisnjeg

http://www.mondialduvtt.com/  i www.bicikl.com

itc ima ponudu 9 dana 18-26.6. po osobi -> prevoz (covjek+stvari+bicikl) 690, smjestaj 530, zicara po izboru bicikl 770 ili bicikl+ski 1240.. manje neg 7 dana tunisa il nekaj takvog a definitivno veci dozivljaj.. uz razna dogadjanja je i veliki sajam sa biciklima opremom i svacim necim

ima jos jedan kasniji 3.7. al to je normalno subota-subota i pretezno je skijaski orijentirano (tj nije osiguran kamion za bicikle, al stanu u bus il ak idete autom)


uglavnom bit ce i cro freeride challenge od kikaca do profica.. malo zajebancije.. da nije tak nezgodan rani datum ja bi bio 100% ovak bum jos videl..

edit:
jolly ti si spominjo neku ekipicu.. vise ekipe bolja zeka (i jeftinije naravno jer cijena smjestaja je na bazi popunjenog apartmana), cola, agusta (bus ce preko rijeke)
 
nemam para :D a ni biciklo za tako nešto ali to se da iznajmit jel :misli: :misli: opet jebeni novci :punk:

btw danas odvozio cca 25km od toga 6km makadama uzbrdo
 
giantMC said:
to nisu bicikli pa nije za ovu temu.. otvorite temu 'bebe' pa se dopisujte o svojim podmlatcima i opskrbi istih sa preskupim pizdarijama..  :mrgreen:

Prouči naslov svoje teme.
piše "dvokotač...bla, bla..." tak da je to definitivno prava tema, čak i po snazi od pola konja ili kobile  :jesus:
no, neka moderatori odrade svoje ak misle da treba.

daj barem jedan članak pročitaj na tu temu, pa ćeš vidjeti da potiče sve, osim ljenosti.  (y)

Ali, poznato je da ljudi, apriori, odbijaju nove stvari, samo zato, jer ih ne poznaju.

Sve se, ili bar večina, može sklepati, neke stvari bolje, neke lopije, ali, činjenica je da kad sve skupa zvrojiš potrošeno vrijeme, odlaske kod bravara ili kaj ja znam koga, daa plačaš samo gablece i pivu, potrošil buš više od 300-400 kn, a to je već neki entry ili midium level bike-a.
 
sorry ritam ali imam osjećaj kao da ti osobno to prodaješ :LOL:

ovakav sam držao u rukama
http://www.bestsellertv.com/index.php?page=shop.product_details&category_id=2&flypage=shop.flypage&product_id=56&option=com_virtuemart&Itemid=26&vmcchk=1&Itemid=26

a taj još kao neki ok model, ej ako ta plastična koćnica dođe 299kn, ubi me odma
i kao normalna cijena 2000kn :shock: :lolcry:

i nemam ništa protiv novih stvari, samo ne vidim svrhu ovoga
 
rhythm said:
Prouči naslov svoje teme.
piše "dvokotač...bla, bla..." tak da je to definitivno prava tema, čak i po snazi od pola konja ili kobile  :jesus:
no, neka moderatori odrade svoje ak misle da treba.

daj barem jedan članak pročitaj na tu temu, pa ćeš vidjeti da potiče sve, osim ljenosti.  (y)

Ali, poznato je da ljudi, apriori, odbijaju nove stvari, samo zato, jer ih ne poznaju.

Sve se, ili bar večina, može sklepati, neke stvari bolje, neke lopije, ali, činjenica je da kad sve skupa zvrojiš potrošeno vrijeme, odlaske kod bravara ili kaj ja znam koga, daa plačaš samo gablece i pivu, potrošil buš više od 300-400 kn, a to je već neki entry ili midium level bike-a.


da naslov pise 'bicikl'.. romobil isto ima 2 kotaca pa svi znaju da nebu o njemu tu pricali, makar mogli bi.. onaj sa velkim kotacima ide ko lud, probal ga  :mrgreen: ma kakvi moderatori, nebuti lud, tu se nikaj ne brise

sto se tice poznavanja teme i clanaka, mogo bi i ti procitat sta neko pise prije nego odgovoris, pricas o malim klincima i razvoju motorike.. ja se slozim s tom tvrdnjom i kazem da je za klince do recimo 4god to puno bolje od
G_D.jpg
  ili    
MINITRAC.jpg
 
i slicnih gluposti..

konzervativnost hrvatskog trzista je neka konstanta osim ako nesto nije svjetski hit pa onda postane i tu.. sto svejedno ne znaci da ama bas nitko nema pojma i da svima mozes govorit da pricaju gluposti, plus sto svako ima pravo na misljenje makar bilo i krivo ako ga ne namece nikome.. ja recimo ne vidim nikakvu mogucnost daljnjeg razvoja djetetove motorike na toj pokretnoj sjedalici nakon 5e godine zivota, druga stvar sto je to njima vjerovatno zabavno, i mi 'stari konji' se mozemo zabavljat na takvim pizdarijama, romobilima i slicnom..
evo ti zabave za 'odrasle'
cura2.jpg
 
ptica2.jpg

ja sam sa 5 svaki vikend bio na sljemenu, odavno plivao i vozio bicikl, a danasnja djeca skoro pa nis ne rade sto iziskuje malo vise fizicke aktivnosti osim ako ih nadobudni roditelj ne natjera a najcesci susret sa sportom je na PS-u.. meni to nije normalno


edit..
plus sto sve to za djecu je bezobrazno preskupo. neke stvari su draze kad ih sam napravis.. istina nisu svi jednako sposobni a nit ima svako hrpu alata ili svakakvih daski koje leze po okolo ili cijevi.. to bi trebalo bit od 200 do 300 kn.. ove kaj su tam na tvom linku i kaj pricas do 1500, pa za to odes radje 10 dana biciklirat u alpe  :shock:
 
mv_agusta said:
a taj još kao neki ok model, ej ako ta plastična koćnica dođe 299kn, ubi me odma

jebate a ja hidraulične hayes nine prednju i zadnju prodal za 300kn e da sam znal kupil bi si odmah ove kočnice.....
 
CheCola said:
jebate a ja hidraulične hayes nine prednju i zadnju prodal za 300kn e da sam znal kupil bi si odmah ove kočnice.....


zakaj nisi prvo meni javil?  :shock: